avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

AKSOY “İSKELEDE DEĞNEKÇİLERE YER YOK!”

✆ Haberler
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy Avşa Adası halkı ile yaptığı toplantıda çok önemli açıklamalarda bulundu.

  Avşa Adası merkezinde halka açık olarak bir kahvehanede vatandaşlarla buluşan Aksoy, Marmara Adalar Belediyesi dahilindeki adalardan en çok Avşa Adası’ndan belediyenin kaynak sağladığını vurgulayarak bu kaynakların yatırıma dönüştürdüklerini belirtti. Bu yıl adalarda yapılan çalışmaların maliyetinin 4 milyon TL’yi bulduğunu bu kaynağın yine yaz aylarında Avşa’daki esnaflardan toplanan kira bedellerinden sağlandığının altını çizdi. Göreve gelir gelmez adanın ihtiyacı olan içme suyunun adadaki deniz suyu arıtma tesisinin kapasitesini Büyükşehir Belediyesi’nin desteği sayesinde büyüterek çözdüklerini anlattı. Başkan Uğur’a teşekkürlerini sunan Başkan Aksoy Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini de sundu.  “BU YIL İSKELEDE DEĞNEKÇİLERE YER YOK!”

  Adanın geçiminin büyük bir kısmının turizmden gerçekleştiğini hatırlatan Süleyman Aksoy; “Bu yıl ciddi önlemler aldık, özel bariyerler getirttik. İskelede “simsarlara” yer yok. Kimse kimsenin önüne geçip pansiyonuna gitmesine zorlayamayacak. Feribotlar geldiğinde kimse iskeleye yaklaşamayacak. Bu insanları kesinlikle çalıştırmayın. Aksi taktirde pansiyon sahipleri zarar görür.” dedi.

 • Görüntülenme : 2.927 views
 • Yazar :
  AKSOY “İSKELEDE DEĞNEKÇİLERE YER YOK!” yorumları