Avşa Adası 2024 Bayramda Kalabalık Mı Olur?

✆ Haberler
avsa-adasi-bayramda-kalabalik-mi

BAYRAM TATİLİNDE AVŞA ADASI

Avşa Adası 2024 bayram tatilinin 16-19 hazirana denk gelmesi sebebi ile sezon açılışını Kurban Bayramı ile birlikte yapacaktır. İstanbul’a en yakın tatil merkezi konumundaki Avşa Adası’nda otel ve pansiyonlarda Kurban Bayramı tatili için kesinlikle yine dolacaktır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıldız Avşa Adası’nda resmi olarak faaliyet gösteren 300’den fazla apart, pansiyon ve otellerdeki tüm odalar kurban bayramı tatilinde yine dolacaktır. Bunun için rezervasyonlarızı günler öncesinden internet kanalı ile Avşa Otelleri‘nden yapmanızda fayda vardır.

Avşa Adası’nın Nüfusu 140 Bine Çıkacak!

2024 Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması durumunda otel, motel, apart ve pansiyonlardaki misafir sayısında her bayram klasik olarak gerçekleşen doluluk oranının yüzde yüze çıkacağı ön görülüyor. Konu ile ilgili konuşan Avşa Tatil Rehberi kurucusu Onur Kutlu “Her yıl yaşanan yoğunluk bu yıl sezon açılışı ile birlikte yine olacak. Bu bayram da Avşa Adası kendi rekorunu kıracak. ” dedi.

AVŞA İDO İSKELESİ

AVŞA İDO İSKELESİ

Feribot ile Adaya Ulaşım Kolaylığı Yerli Turisti Çekiyor!

Avşa Adası’na İstanbul ve Yenikapı’dan düzenlenen İDO feribot seferleri sayesinde yerli turist kolaylık ile 3 saatte adaya ulaşım sağlıyor. İstanbul Deniz Otobüsleri(İDO) firması Marmara Adası ve Avşa Adası’dan bayram döneminde ek seferler ekliyor. Avşa Adası’dan İstanbul’a dönüş için İstanbul bağlantılı Tekirdağ Avşa feribot seferleri de hizmet veriyor.

Avşa Adası 2024 Bayramda Kalabalık Mı Olur? Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM