Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar, Apartlar ve Oteller 2024

avşa adası denize sıfır oteller

AVŞA ADASI DENİZE SIFIR PANSİYONLAR

Avşa Adası denize sıfır pansiyonlar, apartlar ve oteller sahil şeridinde sizleri ağırlamaktadır. 2024 yaz sezonunda Avşa’da Denize sıfır pansiyon ve otel fiyatları 1 kişi en uygun 750 TL’den başlamaktadır. 

Avşa Adası Plaj Otelleri

Avşa plaj otelleri deniz ile iç içe bir tatil deneyimi sağlar. Denize sıfır Avşa apartları , otelleri ve pansiyonları keyifli bir yaz tatili geçirmeniz için hizmetinizdedir. Avşa plaj otelleri sayesinizde sabah gün doğumunu, gece eşsiz gün batımını izleyebileceksiniz. Yaz aylarında mehtaba karşı en güzel anlara şahitlik edebilmeniz için Avşa pansiyon fiyatları en uygun konaklama seçenekler ile yaz aylarında hizmet vermektedir. Avşa Adası denize sıfır pansiyonlar ve denize sıfır apartlar Avşa Adası’nda denizin ayaklarınızın altında olduğu hayalinizdeki tatili sunmaktadırlar.

avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Oteller

Konaklamak istediğini Avşa Adası denize sıfır pansiyon yada bir apart oteli aşağıdaki listemizden seçebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara Avşa pansiyonlarında denize sıfır tatil bir tık yakınınızdadır. Tüm Avşa adası apart seçenekleri için linki ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar

bahar-aqua-resort-avsa-adasideniz-ati-otelbatu-suit-apart

Avşa Adası Denize Yakın Pansiyonlar ve Apartlar

yasat-kemal-apartsimge-apart
altinel-apartyakamoz-pansiyonuludag-apart
ugurlugul-aparttemel-motel-1-2korhan-apartkonak-hotelertol-apart

Önerdiğimiz Avşa Adası Yiğitler Köyü Denize Yakın Oteller

bahar-aqua-resort-avsa-firsat

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar

Avşa Adası denize sıfır oteller 2024 yazında kişi başı 1000 TL’den başlamaktadır. Denize sıfır yarım pansiyon oteller 2000 TL ve kahvaltı dahil denize sıfır oteller ise 1500 TL fiyat ortalamasında Avşa Tatil Rehberi’nde! Erken rezervasyon ile uygun olan Avşa Adası Denize Sıfır Otel fiyatları sayesinde odanızı şimdi kiralayın kazançlı çıkın. Avşa Adası sahil otelleri ile denizin sesi ile uyanırken gündüz masmavi Avşa Adası sahilinin manzarası eşliğinde tatilinizin tadını çıkartın. Hemen erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın indirimli uygun fiyatlı Avşa Adası Denize Sıfır Otellerine yerinizi ayırtın.

avsa-adasi-denize-sifir-oteller
Avşa’daki denize sıfır pansiyonlar merkezi konumu ve temizliği ile adaya gelen misafirlerden tam not almaktadır. Avşa Adası denize sıfır pansiyonlarda konaklayan tatilciler mutlu misafir yorumlarını sayfamızın altındaki alandan yazabilir bu pansiyonlarda konaklamak isteyen kişilere rehberlik edebilirler.

AVŞA ADASI SAHİLE SIFIR OTELLER

AVŞA ADASI DENİZE SIFIR PANSİYONLAR

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Fiyatları 2024

Avşa Adası’ndaki denize sıfır pansiyonlar diğer tatil bölgelerine göre çok daha uygun fiyatlara apart-pansiyon-konaklama hizmeti vermektedir. Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon fiyatları 2024 yazında 750 TL‘den başlamaktadır. Denize sıfır butik oteller de ise kahvaltı dahil 1500 TL‘den denize sıfır oteller de ise fiyatlar kişi başı kahvaltı dahil 2000 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası’nda 100’den fazla denize sıfır apart veya pansiyon yer almaktadır. Ayrıca denize sıfır yada çok yakın konumda müstakil kiralık evlerde hizmet vermektedir.  

Avşa Adası’nda Denize Sıfır Pansiyon ve Apart Fiyatları Niçin Bu Kadar Ucuz?

Avşa Adası dört bir yanı sularla çevrili olduğu için denize sıfır tatil yapma imkanı da fazladır. Avşa Adası’nın sahil kısmını boydan boya uzanan Avşa Adası’nın en iyi otelleri olan denize sıfır oteller ile çevrilidir. Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon, otel, motel ve apart sayısının fazla olması konaklama ücretlerini de rekabetten dolayı uygun seviyede tutmaktadır.

Pansiyonlarla karşılaştırabilmeniz için denize sıfır Avşa adası otelleri için bir araştırma yaptık. Avşa Adası Denize Sıfır Otellerde fiyatlar 2024 yaz sezonu için haziran ayında yarım pansiyon(Bahar Aqua Resort Otel) 2000 TL’den başlamakta olup denize sıfır pansiyonlarda kahvaltı dahil konaklama hizmeti ise ortalama 1000-1500 TL arasındadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Denize Sıfır Otel ve Pansiyonlar

Bununla birlikteAvşa merkezine 5 dk. uzaklıktaki Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde de denize sıfır sayılacak oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.  Avşa Adası Yiğitler Köyü’ndeki denize sıfır pansiyonlar ve apart oteller aşağıda sizler için listelenmiştir.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar, Apartlar ve Oteller 2024 Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM