avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avşa adası denize sıfır oteller

  AVŞA ADASI DENİZE SIFIR OTELLER

  Avşa Adası denize sıfır pansiyonlardenize sıfır apartlar, denize sıfır oteller ve butik oteller diğer tatil bölgelerine göre çok uygun fiyatlara apart-pansiyon-konaklama hizmeti vermektedir. Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon fiyatları 2019 yazında 60 TL‘den denize sıfır apartlarda fiyatlar 70 TL‘den, butik otellerde ise kahvaltı dahil 80 TL‘den başlamaktadır. Avşa Adası’nda 100′den fazla denize sıfır apart veya pansiyon yer almaktadır. Ayrıca denize sıfır yada çok yakın konumda müstakil kiralık evlerde hizmet vermektedir.
  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası’nda Denize Sıfır Pansiyon ve Apart Fiyatları Niçin Bu Kadar Ucuz?

  Avşa Adası dört bir yanı sularla çevrili olduğu için denize sıfır tatil yapma imkanı da fazladır. Avşa Adası’nın sahil kısmını boydan boya uzanan Avşa Adası’nın en iyi otelleri olan denize sıfır oteller ile çevrilidir. Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon, otel, motel ve apart sayısının fazla olması konaklama ücretlerini de rekabetten dolayı uygun seviyede tutmaktadır.

  17-24-apart-fiyati

  Avşa Adası Denize Sıfır Apartlar ve Pansiyonlar

  ÇAKILTAŞI APART

  ÇAKILTAŞI APART

  Pansiyonlarla karşılaştırabilmeniz için denize sıfır Avşa adası otelleri için bir araştırma yaptık. Avşa Adası Denize Sıfır Otellerde fiyatlar 2019 yaz sezonu için haziran ayında yarım pansiyon 100 TL’den başlamakta olup denize sıfır pansiyonlarda kahvaltı dahil konaklama hizmeti ise ortalama 70-80 TL arasındadır.

  Avşa Adası Yiğitler Köyü Denize Sıfır Otel ve Pansiyonlar

  Bununla birlikte Avşa merkezine 5 dk. uzaklıktaki Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde de denize sıfır sayılacak oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.  Avşa Adası Yiğitler Köyü’ndeki denize sıfır pansiyonlar ve apart oteller aşağıda sizler için listelenmiştir.

  https://www.avsavip.com/avsa-adasi-otel-fiyatlari/ sayfasından da Avşa Adası otelleri için bilgi alabilirsiniz.
  heramis-suit

  44.038 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar yorumları