avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avşa adası denize sıfır oteller

  AVŞA ADASI DENİZE SIFIR OTELLER VE PANSİYONLAR

  Avşa Adası denize sıfır pansiyonlar ve denize sıfır apartlar Avşa Adası’nda denizin ayaklarınızın altında olduğu hayalinizdeki tatili sunmaktadırlar. Avşa Adası denize sıfır pansiyonlar Avşa iskelesine indiğinizde tam karşınızdaki yukarıdaki görseldeki tesislerdir. Avşa plajına kurulu onlarca deniz ile iç içe apart pansiyon keyifli bir yaz tatili geçirmeniz sabah gün doğumu gece Avşa’nın eşsiz gün batımına şahitlik edebilmeniz için uygun fiyatları ile yaz aylarında hizmet vermektedir.
  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar

  Konaklamak istediğiniz denize sıfır Avşa pansiyonunu yada bir apart oteli aşağıdaki listemizden seçebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara Avşa pansiyonlarında denize sıfır tatil bir tık yakınınızda…

  bahar-aqua-resort-avsa-firsat

  Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar

  Avşa’daki denize sıfır pansiyonlar merkezi konumu ve temizliği ile adaya gelen misafirlerden tam not almaktadır. Avşa Adası denize sıfır pansiyonlarda konaklayan tatilciler mutlu misafir yorumlarını sayfamızın altındaki alandan yazabilir bu pansiyonlarda konaklamak isteyen kişilere rehberlik edebilirler.

  AVŞA ADASI SAHİLE SIFIR OTELLER

  AVŞA ADASI SAHİLE SIFIR OTELLER

  Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Fiyatları 2019

  Avşa Adası’ndaki denize sıfır pansiyonlar diğer tatil bölgelerine göre çok daha uygun fiyatlara apart-pansiyon-konaklama hizmeti vermektedir. Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon fiyatları 2019 yazında 50 TL‘den denize sıfır apartlarda fiyatlar 70 TL‘den, butik oteller de ise kahvaltı dahil 80 TL‘den denize sıfır oteller de ise fiyatlar kişi başı kahvaltı dahil 115 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası’nda 100′den fazla denize sıfır apart veya pansiyon yer almaktadır. Ayrıca denize sıfır yada çok yakın konumda müstakil kiralık evlerde hizmet vermektedir.  

  Avşa Adası’nda Denize Sıfır Pansiyon ve Apart Fiyatları Niçin Bu Kadar Ucuz?

  Avşa Adası dört bir yanı sularla çevrili olduğu için denize sıfır tatil yapma imkanı da fazladır. Avşa Adası’nın sahil kısmını boydan boya uzanan Avşa Adası’nın en iyi otelleri olan denize sıfır oteller ile çevrilidir. Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon, otel, motel ve apart sayısının fazla olması konaklama ücretlerini de rekabetten dolayı uygun seviyede tutmaktadır.

  ÇAKILTAŞI APART

  DENİZE SIFIR ÇAKILTAŞI APART

  Pansiyonlarla karşılaştırabilmeniz için denize sıfır Avşa adası otelleri için bir araştırma yaptık. Avşa Adası Denize Sıfır Otellerde fiyatlar 2019 yaz sezonu için haziran ayında yarım pansiyon 100 TL’den başlamakta olup denize sıfır pansiyonlarda kahvaltı dahil konaklama hizmeti ise ortalama 70-80 TL arasındadır.

  Avşa Adası Yiğitler Köyü Denize Sıfır Otel ve Pansiyonlar

  Bununla birlikte Avşa merkezine 5 dk. uzaklıktaki Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde de denize sıfır sayılacak oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.  Avşa Adası Yiğitler Köyü’ndeki denize sıfır pansiyonlar ve apart oteller aşağıda sizler için listelenmiştir.

  https://www.avsavip.com/avsa-adasi-otel-fiyatlari/ sayfasından da Avşa Adası otelleri için bilgi alabilirsiniz.
  heramis-suit

  54.881 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar ve Apartlar yorumları