Avşa Adası’nın En İyi 10 Oteli

Balıkesir’in en çok tercih edilen tatil köylerinden Avşa Adası’nın en iyi 10 oteli yaz aylarında ekonomik ve bir o kadar konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Avşa Adası’nın En İyi 10 Oteli

aquaparklı otel avşa

BAHAR AQUA RESORT

1-) BAHAR AQUA RESORT

Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde yer alan Bahar Aqua Resort Hotel sunduğu imkanlar dahilinde Avşa Adası’nın en çok etkinliğine sahip otelidir. Bahar Aqua Resort’un listemizde 1 numara olarak yer almasının en önemli sebepleri otelde; aquapark, havuz, hamam, sauna, buhar salonu, fitness, çocuk oyun parkı ve çeşitli jetonlu çocuk oyuncakları ücretsiz etkinlikleri arasındadır. Akşam canlı müzik etkinliği ve gün boyunca havuz başı eğlenceleri ile Bahar Aqua Resort’te eğlenceli bir tatil geçirmek mümkün daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği Bahar Aqua Resort yarım pansiyondur.

cane motel

CANE MOTEL

2-) CANE APART OTEL

Avşa Adası merkezde konforu, temizliği ve ekonomik fiyatları yüksek müşteri memnuniyeti sunmayı hedefleyen Cane Motel yaz tatilinizde tercih edebileceğiniz ideal apart oteldir.

afissia gardne

AFISSIA GARDEN OTEL

3-) AFISSIA GARDEN HOTEL

Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde kurulu bulunan bir diğer havuzlu otel olan Afissia Garden Hotel 2 yıldızlı olup butik bir aile otelidir. Yarım pansiyondur. Havuz manzaralı bahçe odaları ve deniz manzaralı otel odaları yer almaktadır.

nehir deluxe

NEHİR DELUXE OTEL

4-) NEHİR DELUXE OTEL

Avşa Adası merkezde bulunan Nehir Deluxe Otel kahvaltı dahil hizmet sunmaktadır. Denize 150 metre mesafedeki Nehir Deluxe Otel’in odaları gayet ferah ve rahattır. Uygun fiyatları ile tercih noktası olan Nehir Deluxe Otel’i Avşa Adası merkezdeki oteller arasında tercih ediyoruz.

ertol-avsa

ERTOL APART OTEL

5-) ERTOL APART OTEL

Avşa Adası merkezde denize sıfır hizmet veren Ertol Apart Otel deniz manzaralı odaları ile hizmet vermektedir.

MAVİ MARMARA - HAVUZ

MAVİ MARMARA OTEL YİĞİTLER

6-) MAVİ MARMARA OTEL

Avşa Adası Yiğitler’de denize 50 metre mesafede bulunan Mavi Mamrara Otel havuzlu butik otel konseptinde yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Avşa Adası’nın en iyi 10 oteli arasında yer alan Mavi Marmara Otel misafirlerinden yemek ve hizmet yaklaşımı konusunda yüksek puan almaktadır.

DENİZ ATI OTEL AVŞA ADASI

DENİZ ATI OTEL AVŞA ADASI

7-) DENİZ ATI OTEL

Avşa Adası’nda Çınar Koyu’nda denize 50 metre mesafede muhteşem manzarası ile kahvaltı ve yemek dahil olarak hizmet veren Deniz Atı otel güvenilir ve hesaplı tesisler arasında yer almaktadır.

temel motel

TEMEL MOTEL

😎 TEMEL MOTEL

Avşa Adası merkeze yakın konumda bulunan Temel Motel denize sıfır olarak kahvaltı dahil hizmet vermektedir.

uludağ apart

ULUDAĞ APART

9-) ULUDAĞ APART

Avşa Adası merkezdeki ekonomik apartlar arasında yer alan Uludağ Apart denize sıfır olarak hizmet vermektedir.

batu suit apart

BATU SUİT YİĞİTLER

10-) BATU SUİT YİĞİTLER

Batu Suit Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde yer alan apart otellerdendir. Denize yakın konumda olan Batu Suit Yiğitler Plajı’na 1 dk yürüyüş mesafesindedir. Apart pansiyon olarak işletilen Batu Suit çekirdek aile fertleri için idealdir.

avşa adası en iyi 10 otel

Avşa Adası Tatil Rehberi olarak Avşa’da hizmet veren misafir deneyimi yüksek en iyi 10 oteli öneri olarak sizler için bir araya getirdik. Size uygun olan tesisin telefonu ile iletişim kurabilir, rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. 2024 yazında güzel bir tatil geçirmenizi dileleriz.

Avşa Adası’nın En İyi 10 Oteli Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM