avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası En İyi Otelleri (2024 Yazında 10 Öneri)

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’nın en iyi otelleri Avşa Adası Otelleri tarafından önerilen “Avşa Adası en iyi otel” sayfamızda sizleri bilgilendirme amaçlı önerdiğimiz 10 tesis listelenmiştir. İşte Avşa Adası’nda önerebileceğimiz en çok tercih edilen oteller.

  BAHAR AQUA RESORT

  1-) BAHAR AQUA RESORT

  Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde yer alan Bahar Aqua Resort Hotel sunduğu imkanlar dahilinde Avşa Adası’nın en çok etkinliğine sahip otelidir. Bahar Aqua Resort’un listemizde 1 numara olarak yer almasının en önemli sebepleri otelde; aquapark, havuz, hamam, sauna, buhar salonu, fitness, çocuk oyun parkı ve çeşitli jetonlu çocuk oyuncakları ücretsiz etkinlikleri arasındadır. Akşam canlı müzik etkinliği ve gün boyunca havuz başı eğlenceleri ile Bahar Aqua Resort’te eğlenceli bir tatil geçirmek mümkün daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği Bahar Aqua Resort yarım pansiyondur.

  CANE MOTEL

  2-) CANE MOTEL

  Avşa Adası merkezde konforu, temizliği ve ekonomik fiyatları yüksek müşteri memnuniyeti sunmayı hedefleyen Cane Motel yaz tatilinizde tercih edebileceğiniz ideal apartlardandır.

  AFISSIA GARDEN OTEL

  3-) AFISSIA GARDEN HOTEL

  Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde kurulu bulunan bir diğer havuzlu otel olan Afissia Garden Hotel 2 yıldızlı olup butik bir aile otelidir. Yarım pansiyondur. Havuz manzaralı bahçe odaları ve deniz manzaralı otel odaları yer almaktadır.

  NEHİR DELUXE OTEL

  4-) NEHİR DELUXE OTEL

  Avşa Adası merkezde bulunan Nehir Deluxe Otel kahvaltı dahil hizmet sunmaktadır. Denize 150 metre mesafedeki Nehir Deluxe Otel’in odaları gayet ferah ve rahattır. Uygun fiyatları ile tercih noktası olan Nehir Deluxe Otel’i Avşa Adası merkezdeki oteller arasında tercih ediyoruz.

  ertol-avsa

  ERTOL APART OTEL

  5-) ERTOL APART OTEL

  Avşa Adası merkezde denize sıfır hizmet veren Ertol Apart Otel deniz manzaralı odaları ile hizmet vermektedir.

  MAVİ MARMARA - HAVUZ

  MAVİ MARMARA OTEL YİĞİTLER

  6-) MAVİ MARMARA OTEL

  Avşa Adası Yiğitler’de denize 50 metre mesafede bulunan Mavi Mamrara Otel havuzlu butik otel konseptinde yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Avşa Adası’nın en iyi 10 oteli arasında yer alan Mavi Marmara Otel misafirlerinden yemek ve hizmet yaklaşımı konusunda yüksek puan almaktadır.

  DENİZ ATI OTEL AVŞA ADASI

  DENİZ ATI OTEL AVŞA ADASI

  7-) DENİZ ATI OTEL

  Avşa Adası’nda Çınar Koyu’nda denize 50 metre mesafede muhteşem manzarası ile kahvaltı ve yemek dahil olarak hizmet veren Deniz Atı otel güvenilir ve hesaplı tesisler arasında yer almaktadır.

  TEMEL MOTEL

  8-) TEMEL MOTEL

  Avşa Adası merkeze yakın konumda bulunan Temel Motel denize sıfır olarak kahvaltı dahil hizmet vermektedir.

  ULUDAĞ APART

  9-) ULUDAĞ APART

  Avşa Adası merkezdeki ekonomik apartlar arasında yer alan Uludağ Apart denize sıfır olarak hizmet vermektedir.

  BATU SUİT YİĞİTLER

  10-) BATU SUİT YİĞİTLER

  Batu Suit Avşa Adası Yiğitler Mevkii’nde yer alan apart otellerdendir. Denize yakın konumda olan Batu Suit Yiğitler Plajı’na 1 dk yürüyüş mesafesindedir. Apart pansiyon olarak işletilen Batu Suit çekirdek aile fertleri için idealdir.
  Avşa Adası’nda hizmet veren konaklama kalitesi yüksek, misafir puanı ortalaması diğer tesislerden daha fazla olan Avşa Adası en iyi otelleri sizler için listeledik. Şimdiden Avşa Adası’nda iyi tatiller dileriz.

 • Görüntülenme : 19.641 views
 • Yazar :
  Avşa Adası En İyi Otelleri (2024 Yazında 10 Öneri) yorumları