avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • ERTOL APART AVŞA - ODALARIMIZ
  Avşa Adası; 2018 yaz sezonunda kendinizi farklı ve renkli bir tatil ile ödüllendirmek istiyorsanız doğru tercihtir. Avşa Adası’nda bulunan otel, pansiyon ve apartların 2018 yaz Sezonu için Erken Rezervasyon Fırsatları Kurban Bayramı tatili ve eylül ayında indirimli konaklamak için başlamıştır. Sizde Avşa Adası Erken Rezervasyon Fırsatlarını web sitemizden takip edin kazançlı çıkın.

  Kurban Bayramı’nda Avşa Adası %100 Dolacak!

  2018 kurban bayramı tatilinin resmi olarak 9 gün çıkmasının ardından Avşa Adası otelleri ve pansiyonlarında Erken Rezervasyon talepleri artmıştır. Kurban bayramı tatili için şimdiden Avşa Adası’nda doluluk oranı Ağustos ayı başında %80′lere ulaşmıştır. Avşa Adası merkez ve Yiğitler Köyü‘ndeki otellerde şimdiden doluluk %100′leri bulmuştur. Sınırlı sayıda kalan odalar için bir an önce tesislerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Kurban bayramında Avşa Adası’nda pansiyon-apartlarda fiyatlar 75 TL kahvaltılı otellerde 100 TL, yarım pansiyon otellerde 15o TL’den fiyatlar başlamaktadır.

  Neden Erken Rezervasyon ?

  TV reklamlarında tur şirketlerinin erken rezervasyon hatırlatmaları turizm sektörü adına misafirleri hem bilinçlendirmek hemde ülkemiz için daha verimli bir yaz sezonu geçirmek adına iyi bir çalışmadır. 2018 yaz sezonuna kısa bir süre kala şu günlerde Avşa Adası Otel ve pansiyonları da hazırlıklarını başladılar. Bu yazda farklı bir Avşa Adası bizleri karşılayacak diyebiliriz. Avşa Adası sıkışık sahil bandında geçtiğimiz yaz yapılan düzenlemeler sonrası bu yaz da ada da yenilik zamanı. Sahilde yapılan bir takım yenilik ve düzenlemeler bu yaz tatil için Avşa’ya gelecek olan tatilcilerin yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.

  Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon Fırsatları 2018


  Bu yılda ramazan ayının yaz aylarına denk gelmesi sebebi ile ramazan bayramı için tatilini Avşa Adası’nda geçirmek isteyen tatilciler şimdiden erken rezervasyonlarını yaptırmaya başladılar. Avşa Adası’nda bu yazda ramazan bayramında otel ve pansiyon fiyatları geçen seneki gibi olacak.  Avşa Adası Otel fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan tesisler ile iletişime geçip şimdiden ramazan bayramı için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Unutmayınız ki geçtiğimiz yaz aylarında kişi başı konaklama fiyatları bayram dönemimde 100-150 TL arası apart ve pansiyonlarda alıcı bulmuştu. Bu yılda benzer doluluk oranının ramazan bayramında olacağını düşünürsek şimdiden sizlere erken rezervasyonun önemini hatırlatmak gerekir.

  Avşa Adası Hesaplı Otel Fiyatları

  Avşa Adası’nda mayıs, haziran ve eylül ayı içinde otel ve pansiyon fiyatları diğer sezon günlerine göre oldukça hesaplı. Kişi başı 40 TL’den başlayan pansiyonlar, 50 TL’den başlayan fiyatlar ile oteller Avşa Adası’nda sizleri ağırlamak için hazır olacaklardır.

  Kısacası sizde sıcak, eğlenceli, huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Avşa Adası Otel ve Pansiyonları sizleri bekliyor..

  Avşa Adası Tanıtım Videosu

  Harita Konumu
  9.721 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Erken Rezervasyon Fırsatları 2018 yorumları