avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • Yorumlar Kapalı
 • ERTOL APART AVŞA - ODALARIMIZ

  2018 yaz sezonunda kendinizi farklı ve renkli bir tatil ile ödüllendirmek istiyorsanız tercihiniz Avşa olmalıdır. Avşa Adası’nda bulunan otel, pansiyon ve apartların 2018 yaz Sezonu için Erken Rezervasyon Fırsatları Kurban Bayramı tatili için başlamıştır. Sizde Avşa Adası Erken Rezervasyon Fırsatlarını web sitemizden takip edin kazançlı çıkın.

  TV reklamlarında tur şirketlerinin erken rezervasyon hatırlatmaları turizm sektörü adına misafirleri hem bilinçlendirmek hemde ülkemiz için daha verimli bir yaz sezonu geçirmek adına iyi bir çalışmadır. 2018 yaz sezonuna kısa bir süre kala şu günlerde Avşa Adası Otel ve pansiyonları da hazırlıklarını başladılar. Bu yazda farklı bir Avşa Adası bizleri karşılayacak diyebiliriz. Avşa Adası sıkışık sahil bandında geçtiğimiz yaz yapılan düzenlemeler sonrası bu yaz da ada da yenilik zamanı. Sahilde yapılan bir takım yenilik ve düzenlemeler bu yaz tatil için Avşa’ya gelecek olan tatilcilerin yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.

  Ramazan Bayramı Erken Rezervasyon Fırsatları 2018


  Bu yılda ramazan ayının yaz aylarına denk gelmesi sebebi ile ramazan bayramı için tatilini Avşa Adası’nda geçirmek isteyen tatilciler şimdiden erken rezervasyonlarını yaptırmaya başladılar. Avşa Adası’nda bu yazda ramazan bayramında otel ve pansiyon fiyatları geçen seneki gibi olacak.  Avşa Adası Otel fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan tesisler ile iletişime geçip şimdiden ramazan bayramı için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Unutmayınız ki geçtiğimiz yaz aylarında kişi başı konaklama fiyatları bayram dönemimde 100-150 TL arası apart ve pansiyonlarda alıcı bulmuştu. Bu yılda benzer doluluk oranının ramazan bayramında olacağını düşünürsek şimdiden sizlere erken rezervasyonun önemini hatırlatmak gerekir.

  Avşa Adası Ramazan Ayı Otel Fiyatları

  Avşa Adası’nda mayıs ve haziran ayı içinde otel ve pansiyon fiyatları diğer sezon günlerine göre oldukça hesaplı. Kişi başı 40 TL’den başlayan pansiyonlar, 50 TL’den başlayan fiyatlar ile oteller Avşa Adası’nda sizleri ağırlamak için hazır olacaklardır. Kısacası sizde sıcak, eğlenceli, huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Avşa Adası Otel ve Pansiyonları sizleri bekliyor..

  Harita Konumu
  8.207 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Erken Rezervasyon Fırsatları 2018 yorumları