avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • AVŞA ADASI EYLÜL İNDİRİMLERİ

  AVŞA ADASI EYLÜL İNDİRİMLERİ

  Avşa Adası Eylül-Ekimde’de nasıl? Avşa Adası eylül ayında indirimli tatil fırsatları bakımından hem İstanbul‘a yakınlığı hemde eşsiz doğası ile yazın son demlerinin keyfini çıkartmak için vazgeçilmez ve bir o kadar ucuz tatil beldesidir. Yaz sezonunu yüzde yüz doluluk oranları ile geçiren Avşa’da eylül ayı da oldukça canlı geçmektedir. Avşa Adası eylül ayı deniz suyu sıcaklığı 25,9 derece civarındadır. Avşa Adası eylül ayında denize girilebilecek en uygun yerler arasındadır. Okulların açılmasına kısa bir süre kala sonbaharın bu ilk günlerinin tadı Avşa’da bir başka yaşanmaktadır.

  Eylül’de İndirimli Avşa Adası Otel ve Pansiyonları

  Eylül Ayında Avşa Adası’nda sezon sonu son kesti indirimleri uygulanır. Kişi başı 25 TL ile 80 TL arasında konaklamak Avşa’da eylülde mümkündür.

  Avşa’daki Eylül Ayı Ucuz Tatil fırsatları

  Avşa Adası Eylül Ayı Hava Durumu

  Sizlerden gelen en çok gelen sorular arasında yer alan Avşa Adası’nda eylülde hava durumu ve deniz sıcaklığı konusuna bu başlıkta açıklama getirelim istedik. Eylül ayında haziran ayı gibi güneşli bir hava hakim olmaktadır. Nemi az, denizi sıcak, akşamları ise rüzgarı varla yok arasında geçer Avşa Adası‘ında eylül geceleri.  Eylül 2018 dönemi için hava sıcaklıkları aşağıdaki gibi 30-24 derece arasında sıcaklık seyredecektir. Anlayacağınız üzere güz yağmurları pek Adada hakim olmayacak çokta özel günleri bizleri bekliyor olacak.

  AVŞA EYLÜL HAVA DURUMU 2018

  AVŞA EYLÜL HAVA DURUMU 2018

   

  Harita Konumu
  3.430 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Eylül Fırsatları 2018 yorumları