avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Kurban Bayramında Boş Pansiyonlar 2024

 • 1 YORUM
 • Müsait Otel ve Apartlar 2023  temel-motel2  Yiğitler’de Müsait Otel ve Apartlar

  sevim-apart
  Avşa Adası kurban bayramı tatili 2024 yaz sezonunda yüzde yüz dolu olacak. Ayrıca Avşa Adası’ndaki disco ve barların muhteşem kurban bayramı programları belli olmuştur.

  Avsa-adasi-kurban-bayrami-tatili
  Gece gündüz elence dolu bir bayram tatili için Şimdiden AVŞA ADASI OTEL VE PANSİYONLARINA ERKEN REZERVASYON yaptırmanızda fayda var!

  Club Arena Bayram Programı için tıklayın!

  Club Liatris Bayram Programı için tıklayın!

  Avşa Adası Otelleri Fiyatları

  Kurban bayramında Avşa Adası’nın nüfusunun 200 binlere ulaşacağı tahmin ediliyor. Avşa Adası’ndaki denize sıfır otellerde rezervasyonlar şimdiden dolarken Avşa’nın genelini kapsayan pansiyon ve apartlarda ise doluluk oranı yüzde 80 civarında! İstanbul’a en yakın tatil beldesi olan Avşa’ya İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve çevre illerden tatilciler geliyor.

  UCUZ BAYRAM TATİLİ ÖNERİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN!

  2023 Yaz Sezonununda Avşa!

  Güney Marmara’nın gözde tatil beldesi Avşa Adası 2023 yazında doluluk oranı ile dikkatleri ülke genelinde üzerine topluyor. Kurban Bayramı tatili için ise rezervasyonların şimdiden yapıldığı Avşa Adası otel, motel, apart ve pansiyonlarda doluluk oranı Haziran ayında yüzde 95′lere ulaştı. Avşa Tatil Rehberi web sitemiz üzerinden aşağıda istediğiniz konseptten tesisi seçip rezervasyonunuzu pansiyon ile iletişime geçip komisyon ödemeden hemen yapabilirsiniz.

  AVŞA ADASI APART PANSİYON, OTEL VE MOTELLER

  Uygun Fiyatlı Oteller için Doğru Rota Avşa!

  Avşa Adası otel, motel, apart ve pansiyon fiyatları gayet uygun olduğu için kurban bayramı tatilinde İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Eskişehir, Ankara ve ülkemizin dört bir yanından gelecek tatilciler kurban bayramı tatilini Avşa Adası’nda geçirmek için gün sayıyorlar. 9 günlük tatilde tatilciler Avşa Adası’nın temiz kumlarına, serin sularına kendilerini bırakacaklar.

  Kurban Bayramı’nda Avşa Adası’nda Hava Durumu 2024

  Kurban bayramının 2024 yılında Haziran ayına denk gelmesi sebebi ile Avşa Adası’nda yaz sezonunda harika bir hava olacak.

  avsa-2016-1

  AVŞA ADASI

 • Görüntülenme : 19.090 views
 • Yazar :
  Kurban Bayramında Boş Pansiyonlar 2024 yorumları
  1. Şennur

   03 Ağu. 2018

   Hersene avşaya giderdik .2 sene dir gitmiyoruz ve cok pişman olduk.avşanın denizi kumu carşısı bambaşka.kurban bayramında kısmetse gitmeyi düşünüyoruz eşimle.bodrum fetiye hepsi para tuzagı ve güzel değil .avşa bambaşkaymış.umarım havada güzel olur bayramda