avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-2016-1

  AVŞA 2016

  Avşa Adası 2018 yaz sezonunda da Kurban Bayramı’nda doluluk oranını yüzde yüz olacak. Şimdiden tesislerde doluluk yüzde 80′lere ulaştı!

  Güney Marmara’nın gözde tatil beldesi Avşa Adası 2018 yazında doluluk oranı ile dikkatleri ülke genelinde üzerine topluyor. Kurban Bayramı tatili için ise rezervasyonların şimdiden yapıldığı Avşa Adası otel, motel, apart ve pansiyonlarda doluluk oranı Temmuz ayından yüzde 80′lere ulaştı.

  AVŞA ADASI APART PANSİYON, OTEL VE MOTELLER
  Uygun Fiyatlar

  Avşa Adası otel, motel, apart ve pansiyon fiyatlarının gayet uygun olduğu kurban bayramı tatilinde İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Eskişehir, Ankara ve ülkemizin dört bir yanından gelecek tatilciler kurban bayramı tatilini Avşa Adası’nda geçirmek için gün sayıyorlar.

  20 Ağustos’tan pazartesiden başlayan 4 günlük resmi Kurban bayramı tatilinin 9 gün olacağını düşünün tatilciler Avşa Adası’nın temiz kumlarına, serin sularına kendilerini bırakacaklar.

  Kurban Bayramı’nda Avşa Adası’nda Hava Durumu

  Kurban bayramının 2018 yılında 20 Ağustos’a gelmesi sebebi ile Avşa Adası’nda yaz sonuna doğru çok güzel bir hava olacağı düşünüyor.

  Harita Konumu
  4.077 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Kurban Bayramı Tatili yorumları