avsa-2016-1

AVŞA 2016

Avşa Adası Kurban Bayramı’nda doluluk oranını yüzde yüz yaşayacak.

Güney Marmara’nın gözde tatil beldesi Avşa Adası 2016 yazında doluluk oranı ile dikkatleri ülke genelinde üzerine topladı. Kurban Bayramı tatili için ise rezervasyonların aylar öncesinde yapıldığı Avşa Adası otel, motel, apart ve pansiyonlarda doluluk oranı yüzde 80′lere ulaştı.

Uygun Fiyatlar

Avşa Adası otel, motel, apart ve pansiyon fiyatlarının gayet uygun olduğu kurban bayramı tatilinde İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Eskişehir, Ankara ve ülkemizin dört bir yanından gelen tatilciler kurban bayramı tatilini Avşa Adası’nda geçirmek için gün sayıyorlar.

Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Oldu!


Kurban bayramı tatilinin 9 gün olmasını fırsat bilen tatilciler Avşa Adası’nın temiz kumlarına , serin sularına kendilerini bırakacaklar.

Kurban Bayramı’nda Avşa Adası’nda Hava Durumu

Bayram tatilinin güz aylarının başlangıcına denk gelmesi akıllara hemen kurban bayramında Avşa Adası’nda hava nasıl olacak sorularını getirdi. Bu sorulara açıklık getirmek için sizler için yaptığımız araştırmalarda 10 Eylül ile 18 Eylül tarihleri arasında 28 derece güneşli bir tatil haftası Avşa Adası’nda bizleri bekliyor olacak. Kısacası Güz Avşa’da Güzel.

Harita Konumu
3.690 views (Görüntülenme)
Avşa Adası Kurban Bayramı’nı Full Geçirecek hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi