ani-motel-avsa (12)

Avşa Adası 2015


Bu yılda ramazan ayının yaz aylarına denk gelmesi dolayısı ile ramazan ayı bir çok tatilci için tatilden ziyade dinlenme dönemi olarak ta nitelendirilebilir. Avşa Adası bu yıl ramazan ayında ucuz pansiyonları ve uygun fiyatlı otel konaklama tesisleri ile ülkemizin alternatif tatil beldeleri arasında yer alıyor.

Avşa Adası Ramazan Ayında Ucuz Pansiyon ve Oteller

Avşa Adası’nda Ramazan ayı içinde bir çok pansiyon ve otel işletmecisi sizlere ucuz ve hesaplı tatilin kapılarını açıyor.  Ramazan Ayında Avşa Adası Ucuz Pansiyon ve Otellerin fiyatlarını sitemizdeki tesisleri arayarak öğrenebilirsiniz. Günlük 20 Tl’den başlayan fiyatlarla Ramazan ayında Avşa Adası’nda uygun pansiyon bulmanız mümkün. Tabiki bu fiyatlar Avşa Adası’nda kalacağınız süreye göre değişiyor.

Ramazan Ayında Avşa Adası Eğlence Nasıl?

Ramazan Ayı olması sebebi ile Avşa Adası eğlence hayatından da pek bir şey kaybetmiyor diyebiliriz. Avşa Adası’nın seçkin eğlence mekanları sizlere ramazan ayı boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

Ramazan Bayramında Avşa Adası Otelleri

Ramazan Bayramında Avşa Adası gerek eğlence hayatı gerekse doluluk oranı ile yüzde yüzleri aşması planlanıyor. Bu yüzden sizde Avşa Adası pansiyonları ve otelleri ile bir an önce iletişime geçip erken rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş!
Harita Konumu
3.028 views (Görüntülenme)
Avşa Adası Ramazan Ayında Ucuz Pansiyon ve Oteller hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Ramazan Ayında Ucuz Pansiyon ve Oteller” için 1 Yorum yapılmış

  1. onur

    01 May. 2016

    Ramazan ayinda Avsa adasi normal sezonu aratmiyor. Gecen sene ordaydik mekanlar gayet iyidi bu yilda gelicez.

    Yoruma cevap ver

Avşa Adası Tatil Rehberi