avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Ramazan’da Ucuz Pansiyonlar 2024

 • 1 YORUM
 • avsa-adasi-ramazan-ayi-2022

  Avşa Adası 2024 ramazan ayında ucuz pansiyonları ve uygun fiyatlı otel konaklama tesisleri ile ülkemizin alternatif tatil beldeleri arasında yer alıyor. Türkiye’de bu yıl ramazan ayının nisan ayına denk gelmesi dolayısı ile ramazan ayı bir çok tatilci için tatilden ziyade dinlenme dönemi olarak ta nitelendirilebilir. 2024 yılında Ramazan Ayının Bahar mevsiminde yaşanması doğa ve deniz tutkunları için güzel bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Çalışan kesim için 10 Nisan 2024 Çarşamba günü başlayan Ramazan Bayramı’nda perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günü ile birlikte 4 günlük güzel bir tatil imkanı olacak.

  Avşa Adası Ramazan Ayında Ucuz Pansiyon ve Oteller 2024

  Avşa Adası‘nda Ramazan ayı içinde bir çok pansiyon ve otel işletmecisi sizlere ucuz ve hesaplı tatilin kapılarını açıyor.  Ramazan Ayında Avşa Adası Ucuz Pansiyon ve Otellerin fiyatlarını sitemizdeki tesisleri arayarak öğrenebilirsiniz. Günlük 500 TL’den başlayan fiyatlarla Ramazan ayında Avşa Adası’nda uygun pansiyon bulmanız mümkün. Tabi ki bu fiyatlar Avşa Adası’nda kalacağınız süreye göre değişiyor.

  Ramazan Ayında Avşa Adası Eğlence Nasıl?

  Ramazan Ayı’nın Nisan ayında olması sebebi ile Avşa Adası eğlence hayatı henüz başlamaz. Fakat Bayramda Avşa Adası’nın seçkin eğlence mekanları sizlere hizmet vermeye başlayacak.

  Ramazan Bayramında Avşa Adası Otelleri

  Ramazan Bayramı’nda Avşa Adası’nda açık tesisler ile gerek eğlence hayatı gerekse doluluk oranı ile yüzde yüzleri aşması planlanıyor. Bu yüzden sizde Avşa Adası pansiyonları ve otelleri ile bir an önce iletişime geçip erken rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz.
  bahar-firsatcane-motel-fırsatseref-apartalperen-apartozcan-urun-butik-otelsimge-aparttruva-apart-avsaaltinel-apartdogukan-villa-avsasaray-apart-fiyatemek-apartsezon-apartozcan-urun-apart-fiyatigrand-guzel-oteltemel-motelMERAL-APARTlara-zeynep-apart-firsatzeki-butik-otelbutik-apartuludag-apart-fırsatyuksel-motel-firsattezolmez-apartozgur-motel-avsamizrak-apart-firsatbogazici-apartperihan-pansiyonCEREN-APARTnehir-deluxe-butik-otelok-apart-yigitlerlavinia-butik-otel-yigitlersevim-apartALYA-APARTbaris-suit-yigitlerafissia-gardendogukan-villa-avsaDAYANAK-APARTdeniz-apart-avsaacarvilla-apartkorhan-apartkonak-hotel-avsa

 • Görüntülenme : 6.513 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Ramazan’da Ucuz Pansiyonlar 2024 yorumları
  1. onur

   01 May. 2016

   Ramazan ayinda Avsa adasi normal sezonu aratmiyor. Gecen sene ordaydik mekanlar gayet iyidi bu yilda gelicez.