avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Yapmadan Dönmemeniz Gereken Aktiviteler

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avsa-adasi-ekonomik-kaynaklar-sarapcilikJPG (1)

  AVŞA’DA ÜZÜM BAĞLARI GEZİLERİ

  Avşa Adası’nda yapmadan dönmemeniz gereken aktiviteler denince ilk akla gelen şüphesiz Avşa’nın muhteşem denizinde yüzmektir. Daha sonra gece kulüplerinde eğlenmek ve denize sıfır restoranlarında balık keyfi yapmak gelmektedir. Avşa’daki üzüm bağlarını da gezmeyi unutmayın. Ayrıca video içeriğimizde kadınlar için mutlaka yaptırması gereken bir çalışmadan bahsettik. Detaylar için video içeriğimizi mutlaka izleyiniz. İşte sizler için Avşa tatilinizde yapmanız gerekenleri listemiz.

  avsa-yuzme

  AVŞA’DA YÜZME AKTİVİTESİ

  Yüzme Aktivitesi

  Avşa’nın otuzdan fazla koyu bulunmaktadır. Bu koylar arasında ilk 5′te merkez plajı, Altınkum koyu, Çınar koyu, Karadut Koyu ve Manastır Koyu yer almaktadır. Avşa’da yüzme aktivitesi yapmadan mutlaka dönmeyin. Bakınız Avşa Adası Koyları

  AVŞA BALIK RESTAURANTLARI

  Rakı Balık Keyfi

  Eğer alkol alıyorsanız rakı balık keyfi denize sıfır Avşa restaurantlarında mutlaka yapmalısınız. Kullanmıyorsanız yine de bu eşsiz atmosferi tadıp canlı müzik eşliğinde yemeğinizi sevdikleriniz ile birlikte denize sıfır restaurantlarda yemelisiniz. Bakınız Avşa rakı balık restaurantları. Diğer Avşa lezzetleri için tıklayın

  AVŞA BARLAR SOKAĞI

  Gece Kulüplerinde Dans

  Avşa’nın meşhur barlar sokağı bulunmaktadır. Burada hizmet veren 5 farklı bar gece geç saatlere kadar sınırsız eğlence sunarak Avşa’ya gelen misafirlere doyumsuz bir yaz gecesi sunmaktadır. Avşa’da 3 farklı discoda merkez dışındaki bölgede daha geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Mutlaka Avşa’ya geldiğinizde gece hayatının tadını çıkartın. Bakınız Avşa gece kulüpleri

  avsa-plaji (3)

  AVŞA SU SPORLARI

  Deniz Bisikleti ve Su Oyunları

  Avşa’ya geldiğinizde yapmanız gereken bir diğer aktivite ise su sporlarına dahil olmaktır. Avşa’da jet ski, muz, ringo gibi aktiviteler yaz aylarında misafirlere sunulmaktadır. Bakınız Avşa Adası su sporları. Avşa’da Yarar Otel önünde ve Çınar Otel önünde iki farklı yerde deniz bisikleti kiralamaktadır.

  avsa-adasi-bisiklet-kiralama

  AVŞA ATV MOTOR KİRALAMA

  Elektrikli Motorsiklet ve Bisiklet Kiralama

  Avşa’ya geldiğinizde gezilecek o kadar çok yer vardır. Bunların çoğu Ada genelindeki koylar, üzüm bağları, tarihi eserler, yatır gibi gezi turizmine katkıda bulunan yerlerdir. Bakınız Avşa Adası gezilecek yerler Bu kadar çok yeri gezebilmek yürüyerek tabi ki de zordur. Bu yüzden elektrikli bisiklet yada ATV motorsiklet kiralayabilirsiniz.

  Balık Tutma

  Şehirde doğal deniz mahsüllerine hasret kalmış olabilirsiniz. Bunun için Avşa’da iskelede çıkan balıklardan tutabilirsiniz. Ayrıca tekne kiralayıp Avşa’ya gezerek balıkçılık aktivitesini devam ettirebilirsiniz.

  AVŞA LÜNAPARK

  AVŞA LÜNAPARK

  Lünapark Keyfi

  Bir çoğunuzun çocukluğunuza dönmek istediğinizi biliyoruz. Bunun için sizlere müthiş bir haberimiz var. Avşa’da yaz aylarında açık olan bir lünapark var. Atlıkarıncadan çarpışan arabaya kadar Avşa’da bir çok oyuncak sizi ve çocuğunuzu eğlendirmek için hizmet veriyor.

  AVŞA MANGAL YERLERİ

  Mangal Yapmak

  Avşa’da bazı koylarda yaz başı veya yaz sonundaki boş zamanlarda mangal yapabilirsiniz. Bunun için Avşa Adası mangal yerleri sayfamızı incelemenizi öneriyoruz.

  AQUAPARK-HAVUZ

  AVŞA BAHAR AQUAPARK-HAVUZ

  Aquapark Keyfi

  Eğer tatile gelip denizden sıkıldıysanız sizler için çok güzel bir haberimiz var. Avşa’da aquaparklı otellere dışarıdan ücretli giriş yapabilir ve aquapark keyfinizi başlatabilirsiniz.

 • Görüntülenme : 2.960 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Yapmadan Dönmemeniz Gereken Aktiviteler yorumları