avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Yarı Maratonu İleri Tarihe Ertelendi

✆ Haberler
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Yarı Maratonu Türkiye Atletizm Federasyonu’nun aldığı kararla ileri bir tarihe ertelendi. 2 Mayıs’ta bu yıl ilk kez Avşa Adası’nda düzenlenecek olan maratonun ülkemizde yaşanan korona virüs pandemi salgını sebebi ile yapılmak üzere ileri bir tarihe ertelendiği öğrenildi.

  Maraton ekibinden yapılan resmi açıklama şu şekilde “Geçirmekte olduğumuz bu zor günlerde sporcuların sağlığı ve güvenliğini sebebiyle Türkiye Atletizm Federasyonu’nun aldığı kararla Avşa Yarı Maratonu planlandığı tarih olan 2 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirilemeyecektir.

  Tüm dünyayı etkileyen bu beklenmedik durum sebebiyle alınan kararın sizler için olduğu kadar bizler için de hayal kırıklığı olduğunu belirtmek istiyoruz. Organizasyonu 2020 yılı içinde ileri bir tarihte gerçekleştirme konusunda paydaşlarımızla hemfikiriz ancak bu konuda da son karar otoritelerin olacak. Dolayısıyla yeni tarihle ilgili açıklamayı 30 Mayıs 2020 tarihini geçmeyecek şekilde yapacağız. Konu ile ilgili daha detaylı bilgilendirmeyi kayıtlı sporcularımıza e-posta yoluyla yapacağız. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. Sağlıkla ve sporla kalın.” denildi.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 • Görüntülenme : 952 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Yarı Maratonu İleri Tarihe Ertelendi yorumları