Güney Marmara’nın gözde tatil beldesi Avşa Adası 2017 yaz sezonunu yeniliklerle karşıladı.

Marmara Adalar Belediyesi tarafından bir biri ardına tamamlanan projeler zincirinde sona gelindi. 5 aylık kısa bir sürelik zaman dilimi içerisinde gece gündüz sürdürülen faaliyetlerin sonucu bir bir ortaya çıkıyor. DSİ tarafından tamamlanan alt yapı yenileme çalışmalarının ardından çevre düzenlemelerine başlanan Avşa’da Belediye tarafından yapımı tamamlanan Kapalı Pazar yeri, Restaurantlar, kafeteryalar, çay bahçeleri, Mehmet Uyar Parkı yenileme çalışmaları, İskele yenileme, Yiğitler Çay Bahçeleri düzenlemeleri ve pazar yeri yenilemeleri,  taksi durağı, minibüs durağı ve çevre düzenleme çalışmalarınında projeler bir bir hayata geçiyor.

YENİ ÇAY BAHÇELERİNDE İLK ÇAY BUGÜN İÇİLDİ!

Denize sıfır konumdaki çay bahçelerinde Avşa semalarının güzellikleri bugün itibari ile izlenmeye başlandı.

AVŞA’YA GELENLER ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMİYORLAR!

Avşa Adası’na konaklamaya gelen yerli ve yabancı turistler adadaki gelişim ve değişim sonrası şaşkınlıklarını gizleyemezken yapılan başarılı çalışmalar büyük takdir topluyor.!

ADAYA ULAŞIMA BÜYÜK KOLAYLIK!

Yaz sezonu ile birlikte sefer saatleri artan Gestaş, İDO ve Tekirdağ gemi seferlerinde yapılan düzenlemeler de adaya Erdek, İstanbul ve Tekirdağ üzerinden gelecek turistlere büyük kolaylık sağlarken Avşa merkeze büyük hacimli kamyon, kamyonet gibi araçların gelişi de Yiğitler Limanına sürdürülen seferlerle sağlanıyor!

AVSA-PROJELER-2017 (9) AVSA-PROJELER-2017 (8) AVSA-PROJELER-2017 (5) AVSA-PROJELER-2017 (3) AVSA-PROJELER-2017 (2) AVSA-PROJELER-2017

Harita Konumu
2.521 views (Görüntülenme)
AVŞA ADASI YENİLİKLERLE YENİ SEZONA MERHABA DEDİ! hakkındaki yorumlar

AVŞA ADASI YENİLİKLERLE YENİ SEZONA MERHABA DEDİ!” için 1 Yorum yapılmış

  1. Başar Münir

    17 Haz. 2017

    Ellerinize sağlok, çok güzel olmuş da, taksi durağında niçin TAXI yazıyor? Biraz daha hassasiyet lütfen… TAKSİ olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

    Yoruma cevap ver

Avşa Adası Tatil Rehberi