avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne Nasıl Gidilir?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • AVŞA ADASI YİĞİTLER

  AVŞA ADASI YİĞİTLER

  Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne gitmek için 3 farklı yol vardır. Avşa merkezden, Avşa Mavi Koy Çiftlik yolundan ve deniz yolu ile Yiğitler’e ulaşım sağlanmaktadır.

  Avşa merkezden minibüs ile yada kendi aracınız ile Yiğitler’e rahatlıkla gidebilirsiniz. Eğer Mavi Koy siteler tarafında oturuyorsanız da Çiftlik Köyü yolunu takiben Yiğitler’e 15 Dakikada gidebilirsiniz. Eğer deniz yolu ile Yiğitler’e ulaşmak isterseniz kendi yat, tekne veya kayığınız ile deniz yolunu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  YİĞİTLER KÖYÜ MİNİBÜS SAATLERİ İÇİN TIKLAYIN!

  TAKSİ ÇAĞIRMAK İÇİN TIKLAYIN!

  AVŞA ADASI YİĞİTLER

  AVŞA ADASI YİĞİTLER

  Avşa Adası Yiğitler Köyü Hakkında

  Avşa Adası Yiğitler Köyü merkeze 5 dakika yakınlıkta eski adı Araplar olan köydür. Zamanla tarım ve balıkçılığın turizme geçim kaynağı olarak yerini bıraktığı köyde 4 adet havuzlu otel yaz aylarında hizmet vermektedir. Bölgedeki müstakil dairelerin günlük kiralık pansiyon olarak hane halkları tarafından kiralandığı yerleşim biriminde tek başına hizmet veren apart ve pansiyonlarda vardır. Köyde A-101 ve Şok Market yaz kış hizmet vermektedir. Ayrıca çay bahçeleri, pastane ve yemek salonları da gelen misafirlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Yiğitler’de hizmete açılan bir adet Millet Bahçesi’de vardır. Denize köy boyunca dalga olmayan zamanlarda girmek mümkündür.

  Avşa Adası Yiğitler Köyü Pansiyon ve Otel Önerileri

  bozyigit-evleriok-apart-yigitlererdogan-pansiyon-yigitlerlavinia-butik-otel-yigitlersevim-apartbatu-suit-avsa-yigitlerALYA-APARTbaris-suit-yigitlerafissia-garden
  TÜM YİĞİTLER KÖYÜ PANSİYONLARI İÇİN TIKLAYIN!

  AVŞA ADASI YİĞİTLER

  AVŞA ADASI YİĞİTLER

 • Görüntülenme : 2.390 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne Nasıl Gidilir? yorumları