avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Yiğitler Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Yiğitler Plajı

  Avşa Adası Yiğitler Plajı Yiğitler Köyü boyunca denize girilebilen halk plajıdır. Bölgede hizmet veren Afissia Garden Otel ve Mavi Marmara Otel’in kendi şemsiye ve şezlonglarının yer aldığı bölge dışında istediğiniz şekilde ücretsiz denize girebilirsiniz. Denizi Avşa merkez plajı gibidir. Suyu temizdir. Denizde kıyılarda yosun yoktur. Çocuklu aileler için tavsiyemiz Altınkum yada Çınar Koyu idealdir. Yiğitler köyü denizi hakkında bilgi almak için tıklayın. Yiğitler Köyü başta kadınlar plajına yakın olması sebebi ile tercih edilmektedir. Plaj köye 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

  avsa-yigitler-plaji

  YİĞİTLER PLAJI

  Avşa Adası Yiğitler Plajı Özellikleri

  Yiğitler Köyü Plaj uzunluğu 1 kilometre kadardır. Bölgeye Avşa merkezden minibüs hatları ile ulaşmak mümkündür. Kendi aracınız ile merkezden 5 dakika mesafededir. Köy boyunca uzanan plaj ile köy yerleşkesi arasında gidiş geliş araba yolu mevcuttur. Burada yol kenarına aracınızı bırakma şansınız vardır. Plaj çevresinde minibüs durağı, taksi, pastane, manav, market, lokanta ve büfe gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak işletmeler mevcuttur. Yine Avşa Millet Bahçesi’de bu bölgededir. Plajda ve Millet Bahçesi Parkı’nda gece geç saatlere kadar yaz aylarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 • Görüntülenme : 2.071 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Yiğitler Plajı yorumları