avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası’nda Bayram Tatili Erken Başladı!

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Otelleri ve Pansiyonlarında Kurban Bayramı Tatilinde Yer Kalmadı!

  AVŞA

  AVŞA

  Güney Marmara’nın İstanbul’a en yakın tatil merkezi Avşa Adası’nda otel ve pansiyonlarda Kurban Bayramı tatili için hiç boş yer kalmadı. Avşa Adası’nda resmi olarak faaliyet gösteren 300′den fazla apart, pansiyon ve oteldeki odalar için rezervasyonlar günler öncesinden internet kanalı ile Avşa Otelleri‘nden yapıldı.

  AVŞA ADASI PLAJI

  AVŞA ADASI PLAJI

  Avşa Adası Nüfusu 140 Bine Çıkacak!

  Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması sebebi ile Avşa Adası’ndaki otel, motel, apart ve pansiyonlardaki misafir sayısında her bayram klasik olarak gerçekleşen doluluk oranının yüzde yüze çıkacağı ön görülüyor. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy “Bayram tatiline yönelik Avşa’daki tüm pansiyon ve otellerin rezervasyonları doldu. Avşa Adası genelinde çok yoğun bir bayram tatili geçireceğiz. Sıkıntı yaşanmaması için tüm önlemlerimizi aldık. Kaymakamlık, emniyet ve belediye olarak toplantı yaptık. Kurumlarımız bu konuda istişare halinde. Vatandaşlar, bayram tatilini rahat ve huzurlu geçirecek” dedi. Konu ile ilgili konuşan Avşa Tatil Rehberi kurucusu Onur Kutlu “80′den fazla tesis ile yaptığımız görüşmelerde rezervasyonların haftalar öncesinden tamamlandığını gördük. Bu bayram bizce Avşa Adası kendi rekorunu kıracak. Bayram arefesinde olmamıza rağmen şuanda aynı anda 500′den fazla ziyaretçi web sitemizden Avşa Adası hakkında hala araştırma yapıyor. Bu aramaların büyük çoğunluğu otel ve pansiyonlar üzerine. Feribot seferlerine de büyük talep var. İdo biletleri kalmamasına rağmen ziyaretçiler ek sefer arayışında. Bu misafirlerimize Tekirdağ-Avşa feribotu bağlantısını kullanmalarını öneriyoruz.” dedi.

  AVŞA İDO İSKELESİ

  AVŞA İDO İSKELESİ

  İDO Biletleri Günler Öncesinden Tükendi!

  Avşa Adası’na İstanbul ve Yenikapı’dan düzenlenen İDO feribot seferlerinde ise biletler günler öncesinden tükendi. Tatil dönüşü için İstanbul Deniz Otobüsleri(İDO) firması Marmara Adası ve Avşa Adası’dan İstanbul Yenikapı-Bostancı seferlerine ek seferler eklese de bu seferler içinde biletler hemen tükendi. Avşa Adası’dan İstanbul’a dönüş için İstanbul bağlantılı Tekirdağ Avşa feribot seferleri hizmet verecek.

  DEMET AKALIN & HANDE YENER

  DEMET AKALIN & HANDE YENER

  Demet Akalın ve Hande Yener Bayramda Avşa’da’

  Gece hayatı ile meşhur Avşa Adası’nda bir çok eğlence mekanı ve otel Bayram tatili için eğlence programı düzenledi. Club Liatris bayramın birinci günü Hande Yener, ikinci günü Merve Özbey, üçüncü günü Ozan Çolakoğlu’nu, Club Arena ise bayramın ikinci günü Aydın Kurtoğlu, dördüncü günü Demet Akalın’ı, beşinci günü ünlü DJ Doğukan Manço’yu sahnesinde sevenleri ile buluşturacak. Avşa Adası Yiğitler Mevkii’ndeki Bahar Aqua Resort ve Afissia Garden Hotel’de ise canlı müzik programları ile misafirler coşacak!

  AVŞA ADASI PLAJI

  AVŞA ADASI PLAJI

  Eylül’e de Talep Yüksek!

  Yaz tatilinin eylül ayında da sürdüğü Avşa Adası’nda eylül ayının ilk haftasında otel ve pansiyonlarda rezervasyonlar şimdiden doldu. Okullar açılana kadar eylül ayında Avşa Adası’da hareketliliğin süreceği düşünülürken havaların güzel gitmesi ile birlikte ay sonuna kadar Avşa tatilcilerin tercih noktası olacak.

  2.167 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası’nda Bayram Tatili Erken Başladı! yorumları