EGE-MOTELreklam-alani2reklam-alani1


chandler-ceviz-fidani
afissia-garden
 

3.544 views (Görüntülenme)

Avşa adasının kumsalın biraz uzaklaşınca karşımıza çıkan bir sürü küçük dükkan ve restoranlar karşılıyor bizi.Sımsıcak, güler yüzlü esnafları ile insanın içini ısıtıyor.Dükkanların hepsi farklı farklı değişik şeyler satmakta.

Avşa adası’ndan ayrılırken sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediyelik eşya dükkanları ve içlerinde binbir türlü farklı takı, toka ,magnet, bardak , ev eşyaları ve daha pek çok şey var.Avşa adasında vakit geçirirken can dostumuz kitapları da unutmamak lazım burada kitap satın alınabilecek pek çok dükkan var.Kitabınızı alıp sahilin tadını çıkarmaya ne dersiniz?
Çocuklarınız için çeşitli değişik oyuncaklar alarak onları sevindirebilirsiniz.Çarşı da bulunan dondurmacılar ise çocukların tadına deli olacağı ve sürekli isteyeceği türden nefistir.

Avşa adası’nın çarşısı gezmekle bitmeyecek kadar çok geniş bir yelpazesi var.Her çeşit aradığınız malzemeyi bulabilirsiniz.Avşa adası‘nın Çarşısı sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için düzenlenmiş.Siz de bu çarşıyı gezmek isterseniz Avşa adasına bekleriz…

avsa-adasi-carsi-2015 (3) avsa-adasi-carsi-2015 (4) avsa-adasi-carsi-2015 (5) avsa-adasi-carsi-2015

Harita Konumu
AVŞA ADASI’NDA ÇARŞI TURU hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi