avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

AVŞA ADASI KAMP ALANI

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-Kamp-kurulucak-yerlerAvşa Adası kamp alanı arıyorsanız Avşa Adası’nın kamp kurmak için ideal yerlerden birisi olduğunu düşünüyorsunuz. Doğa yapısı ve koyları itibari ile Avşa Adası kamp yapılacak yerler bakımından oldukça zengin olmasına rağmen adada çadır kurmak yasaktır. Çünkü Avşa kamp alanı olarak geçmemektedir. Resmi makamlar Avşa Adası‘nda kamp yapılmak için izin vermemektedir. Hazır sizler Avşa’da kamp alanı araştırıyorken Siz doğa tutkunları için Avşa Adası’nın güzelliklerinden bu yazımızda bahsedeceğiz.

  Avşa Adası doğa adına gezilecek yerler bakımından geniş bir coğrafi alana sahiptir. Güney kıyılarında çok nezih Altınkum ve Çınar koyu vardır. Bu yüzden güney kıyıları denize girmek için idealdir. Sakinlik arayanlar içinse Manastır ve Kumtur plajı daha sakindir. Avşa Adası’nın koylarında denize girebilir akşamları güneşin batışını izleyip gece ise yıldızları seyredebilirsiniz.

  Keyifli huzurlu bir tatil için kamp yerine ucuz pansiyonlarda konaklayabilir ekonomik tatil için Güney Marmara’nın gözdesi olan Avşa’yı tercih edebilirsiniz… Bu yaz da huzuru zirvede tadacak kafanızı dinlemek için ideal olan Avşa Adası‘na bekleriz.
  bahar-firsat

  30.463 views (Görüntülenme)
  AVŞA ADASI KAMP ALANI yorumları