avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası’nda Tatil Devam Ediyor

✆ Haberler
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avşa adası

  Avşa Adası’nda ağustos ayı itibari ile yerli turist yoğunluğu devam ediyor. Geride kalan kurban bayramı tatilinde aynı anda 200 binden fazla tatilciyi ağırlayan Avşa’ya tatil için talep bayramdan sonrada sürüyor.

  İstanbul ve Tekirdağ bağlantılı yerli turistlere ev sahipliği yapan adaya Erdek üzerinden arabalı feribotlarla Bursa, Kocaeli, Çanakkale, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Anadolu’nun dört bir yanından da tatilci geliyor. Güney Marmara’nın en popüler tatil bölgesi Avşa Adası feribotlarla ulaşım kolaylığının yanı sıra denizi, doğası, eğlence hayatı ve ekonomik pansiyon fiyatları sebebi ile tercih ediliyor. İstanbul Yenikapı, Bostancı, Avcılar’dan İdo, Tekirdağ’dan Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Yavuz Naz, Adalar 1, Marmara Roro arabalı feribotları, Erdek’ten Gestaş, Adalar 1, Marmara Roro arabalı feribotları ile her gün Avşa’ya yaz aylarında seferler devam ediyor. Avşa Adası’nda günlük 2 kişilik pansiyon fiyatı 100 TL’den başlıyor.

  avşa adası ido

 • Görüntülenme : 1.250 views
 • Yazar :
  Avşa Adası’nda Tatil Devam Ediyor yorumları