Avşa Budo 2015 Seferleri Ne Zaman Başlayacak? | Avşa Adası Tatil Rehberi

 

avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • budo_popup_3

  Avşa Adası Bursa Mudanya Tekirdağ seferlerinin 2015 yaz sezonunda ne zaman başlayacağı merak konusu. Erdek’ten Avşa Adası’nı 45 dk, Bursa Mudanya’dan 2,5 saat mesafeye dönüştüren Bursa Deniz Otobüsleri BUDO seferlerinin 2015 yaz aylarında başlaması bekleniyor. 1 Temmuz itibari ile konu ile ilgili BUDO Çağrı merkezi ile görüşmemiz sonrası henüz bilgi alınamazken seferlerin 2015 Temmuz ayı içinde bayram öncesi başlaması bekleniyor.
  AVŞA ADASI TURİZMİNE BÜYÜK KATKISI VAR
  Özellikle Bursa ve çevre il ile ilçelerinden tatil için Avşa Adası’nı tercih eden tatilcilerin seyahatini rahatlatan ve tatil için tercih sebebini Avşa’ya çeviren Mudanya Avşa Adası BUDO Seferleri ile ilgilide sitemizi arayıp konu ile ilgili bilgi almak isteyen yüzlerce ziyaretçi var. Hatırlanacağı üzere ilk Avşa Adası Budo seferi geçen sene 8 Ağustos’ta gerçekleşmişti.

  BUDO Avşa Adası Erdek Marmara Adası 2015 Seferleri Başladı.

  Gelişmeleri Avşa Tatil Rehberi’nden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

  Harita Konumu
  2.824 views (Görüntülenme)
  Avşa Budo 2015 Seferleri Ne Zaman Başlayacak? yorumları