avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

AVŞA BADO VE BUDO’YU GERİ İSTİYOR!

✆ Haberler
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası halkı Bado(Balıkesir Deniz Otobüsleri) ve Budo(Bursa Deniz Otobüsleri) seferlerinin yeniden yapılmasını istiyor.

  Yaz sezonunun başlamasına günler kala Avşa Adası Erdek feribot seferleri alternatifi olan Bado ve Budo seferlerinin yeniden başlaması için Avşa Adası’ndaki turizmciler ve yerel halk yetkililerden çözüm istediler.

  Geçtiğimiz yaz sezonunda Erdek – Avşa seferlerini düşük talepten ötürü iptal edip yeniden yapılmayacağını duyuran Bado ve Budo firmalarının Erdek-Avşa seferlerinin eksikliği halk arasında fark edilmeye başlayınca vatandaşlar bu seferlerin uygun fiyatlarla yeniden başlamasını talep ediyorlar.

  Konu ile görüşlerini aldığımız Avşa ve Yiğitler sakinleri “Gestaş ve Adalar 1 gemilerinin seferlerinin sıklığı yaşadığımız kış aylarında dahi adamıza ulaşım için yeterli değil. Sabah adamızdan çıktığımızda gece geç saatlerde Erdek’ten Avşa’ya dönüş sağlanabiliyor. Bir an önce Gestaş firması sefer sayılarını arttırmalı ve alternatif firmalar yeniden seferlerine başlamalı.” diyorlar.

  İptal olan bu seferler Gestaş firmasından biraz daha pahalı olduğu için talep görmemişti

 • Görüntülenme : 2.990 views
 • Yazar :
  AVŞA BADO VE BUDO’YU GERİ İSTİYOR! yorumları