avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Motelleri ve Fiyatları 2022

✆ Tatil Rehberi
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • ÖZGÜR MOTEL AVŞA ADASI

  ÖZGÜR MOTEL AVŞA ADASI

  Avşa motel fiyatları 2022 yazında kişi başı 100 TL’den başlamaktadır. Avşa Adası ucuz motel fiyatları ile yaz sezonunda Ada’ya gelen tatilcilere uygun fiyatlı tatil seçenekleri sunmaktadır. Avşa motelleri apart konseptinde olup Avşa Adası motellerinin odalarının bir çoğunda araç gereçli mutfak vardır. Avşa motel seçenekleri itibari ile denize sıfır veya bahçeli müstakil binalarda doğa manzaralıdır. Avşa motellerinin bir kısmı kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

  En çok tercih edilen kahvaltılı moteller arasında;

  Cane Motel, Nehir Deluxe Otel, Ertol Motel, Temel Motel, Hotel Avşa KAHVALTI DAHİL MOTEL konseptinde  Avşa merkezde hizmet vermektedir.

  Yarım Pansiyon Moteller (kahvaltı ve akşam yemeği dahil)

  Afissia Garden Otel, Bahar Aqua Resort Otel, Zeus Otel, Avşa merkez ve Yiğitler mevkiinde yaz aylarında hizmetinizdedir.

  Avşa Motel Fiyatları 2022

  • Cane Motel : 90 TL (Mayıs – Haziran)
  • Bahar Aqua Resort : 150 TL – Yarım Pansiyon
  • Uludağ Motel : 100 TL
  • Yüksel Motel  : Fiyat sorunuz.
  • Temel Motel : 100 TL

  Kısacası Avşa Adası motel konseptinde apart konforunda otel kalitesinde bir çok farklı konaklama alternatifine sahip ucuz fiyatlara hizmet sunan tesislerle sizleri bu yaz tatile davet etmektedir. 90 TL’den başlayan fiyatlarla Avşa Adası’nda ucuz konaklama için sizleri bir an önce erken rezervasyon yaptırmaya davet ediyoruz… Sitemizdeki onlarca güvenilir pansiyon ve motel ile direk iletişim kurup Avşa’da eğlenceli ve ekonomik bir tatil geçirebilirsiniz.

  5.880 views (Görüntülenme)
  Avşa Motelleri ve Fiyatları 2022 yorumları