Avşa Tatil Rehberi | Avşa Adası Tatil Rehberi

 

avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-2015

  Geçtiğimiz 2015 yaz sezonunda Avşa Adası’nda Avşa Adası’nın en etkili reklam sitesi olmayı başaran Avşa Tatil Rehberi;  Google arama sonuçlarında  3 aylık dönem içerisinde 360.000 sayfa görüntülenme sayısı ile Avşa Adası’nda en çok tıklanan yerel tatil rehberi olmuştur. Sitemiz Avşa Adası başta olmak üzere sizlere yeni müşteri kazandıracak onlarca kelimede Google arama sonuçlarında 1.sayfada görüntülenmektedir.

  AVŞA ADASI’NDAKİ TATİLCİLERİN TERCİHİ AVŞA TATİL REHBERİ!

  Avşa Adası ve Yiğitler Köyü‘nde faaliyet gösteren otel, hotel, apart ve pansiyonların gerçek ve güncel fiyat rezarvasyon bilgilerini ziyaretçileri ile anlık paylaşan Avşa Tatil Rehberi mobil uyumlu alt yapısı sayesinde ulusal kalite ile yerel gücü tek çatı altında toplamıştır.

  FARKIMIZ PROFESYONEL REKLAM AJANSI TARAFINDAN YÖNETİLMEK

  Avşa Adası’na 2 saat mesafede Bandırma’da profesyonel reklam ajansı Kutlu Creative tarafından reklam ve içerik yönetimi sağlanan Avşa Tatil Rehberi sosyal medyanında öne çıkan siteleri arasında yer almaktadır.

  1 HAZİRAN – 31 AĞUSTOS 2015 GOOGLE ANALYTICS RAPORUMUZ ANALIYS-RAPOR - AVSA

  AVŞA ADASI’NDA BULUNAN OTEL SAHİPLERİ KALABALIKTA KAYBOLMAYIN!

  Misyonunu Avşa Adası turizmini geliştirmek olarak belirleyen Avşa Tatil Rehberi 2016 yaz sezonunda sadece 15 yeni işletmeyi bünyesine dahil edecek olup toplam tesis kotasını 30 işletme olarak belirlemiştir.

  Sizde aramıza katılacak olan 15 seçkin otel ve aparttan birisi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

  0266 713 33 23 – 0532 483 66 17

  Harita Konumu
  4.824 views (Görüntülenme)
  Avşa Tatil Rehberi yorumları