avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Ucuz Bayram Tatili Otelleri Önerileri 2021

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Ucuz Bayram tatili otelleri Avşa Adası’nda 2021 yaz sezonunda Ramazan bayramında kişi başı 100 TL’den kurban Bayram tatili nde ise 200 TL’den başlamaktadır. Bayram seyahatinizde uygun fiyatlı konaklama seçenekleri için doğru adrestesiniz. Sizde ucuz bayram tatili arıyorsanız Avşa Adası otelleri uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ile tam size göre! İstanbul, Tekirdağ ve Bursa’ya yakın olan Avşa Adası bayram tatilinizde ekonomik tatil seçenekleri ile size 3-4 saat kadar yakın mesafededir.
  YAKINLARDAKİ ÖNERİLEN TESİSLER

  Ramazan Bayramı Tatili 2021

  Bu yıl ramazan ayının ilk bahar mevsimine denk gelmesinden dolayı keyifli bir bahar tatili sizleri bekliyor. 13 Mayıs perşembe 2021′de başlayacak Ramazan Bayramı 15 Mayıs’ta sona erecek. 15 Mayıs’ın cumartesi gününe denk gelmesinden dolayı pazar günü ile birleşince Ramazan Bayramında 5 günlük bir tatil olacak.

  avşa adası otelleri

  Kurban Bayramı Tatili 2021

  Bu yıl Kurban Bayramı tatilinin yaz ortasına denk gelmesi ile birlikte bir çok aile tatil planlarını bayram dönemi için şu günlerde yapmaktadır. Kurban bayramı tatili için 9 gün olarak düşünüldüğünde uzun bir tatil programı sizleri bekliyor olacak. 2021 yılı kurban bayramı 19 Temmuz Cuma başlayıp 23 Cuma bitiyor hafta sonu ile birlikte 9 günlük bir tatil sizleri bekliyor. 2021 kurban bayramı hafta başına denk geldiği için çalışanlara 9 günlük bayram tatili haberini şimdiden verebiliriz.

  BAYRAM TATİLİ İÇİN UCUZ OTELLER : AVŞA ADASI

  BAYRAM TATİLİ İÇİN UCUZ OTELLER : AVŞA ADASI

  Ucuz Kurban Bayramı Yurt içi Otelleri

  Sizde bayram tatilinizi çok uzaklara gitmeden yurt içinde geçirmek istiyorsanız havuzlu, aquaparklı ve denize sıfır tatil konseptlerindeki Marmara Bölgesi‘ndeki Avşa Adası otelleri 2021 kurban bayramı tatilinde en uygun fiyat olan kişi başı 200 TL’ye yarım pansiyon sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil tatil sunmaktadırlar. Daha uygun fiyatlı tatil arayışı içerisindeyseniz eğer Avşa’daki apart oteller imdadınıza koşmaktadırlar. Kişi başı 100 TL‘ye Avşa’da denize sıfır yada bahçeli bir apart otelde konaklayabilirsiniz. Yada bayram tatilinizde Avşa’da günlük 400 TL bütçe ayırarak bir ev kiralayıp 8-10 kişi tek bir binada kalabilirsiniz. Sizler için sayfamızın altında önerdiğimiz en güzel bayram tatili otelleri ile şimdi iletişim kurup sadece bir günlük konaklama bedelini otel hesabına göndererek rezervasyonunuzu hızlıca yaptırabilirsiniz.

  AVŞA ADASI 2019

  AVŞA ADASI 2020

  Eğlenceli bir Bayram Tatili için Adres : Avşa Adası

  Avşa Adası gece hayatı ve muhteşem doğası ile ünlü tatil beldesidir. Yaz aylarında İstanbul ve Tekirdağ’dan gelen yüz binlerce yerli turisti ağırlayan Avşa’da hayat 24 saat hiç durmadan akar. Günün erken saatlerinde başlayan kahvaltı ve yeme içme telaşı öğlen plaj keyfi akşam yakamoza karşı sahilde rakı balık keyfi ile devam eder. Gece Avşa’da barlar sokağında eğlence mekanları ile başlar sabahın ilk ışıklarına dek discolarda süren parti ve konserlerle eğlence aralıksız akar gider. Sahilde fasıllı balık restaurantları, discoları, canlı müzik mekanları, masmavi sularla çevrili altınkumlu plajları ile ünlü Avşa Adası yaz tatillerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Bir çok yerli turist tatil için Bodrum, Antalya, Çeşme gibi lüks tatil merkezlerini tercih etse de yılda mutlaka bir hafta Avşa’da tatil yapmak için gelmektedir. Avşa’da lüks otel sayısı çok azdır. Avşa’da her şey dahil veya 4-5 yıldızlı otel yoktur. Bunun sebebi eski yerleşim birimlerinin ada merkezinde yer alması ve buraların daha çok apart evlerden oluşmasıdır.

  AVŞA ADASI OTELLERİ

  AVŞA ADASI OTELLERİ

  Ucuz Bayram Tatili Otelleri Önerileri 2021

  Bahar Aqua Resort Hotel

  Kurban Bayramı Dönemi Yarım Pansiyon 1 Kişi : 300 TL

  bahar otel

  Afissia Garden Hotel

  Kurban Bayramı Dönemi Yarım Pansiyon 1 Kişi : Fiyat Sorunuz

  afissia garden

  Nehir Otel

  Kurban Bayramı Dönemi Kahvaltı Dahil 1 Kişi : Özel fiyat

  nehir otel

  Zeus Otel

  Yarım Pansiyon Kişi Başı Uygun Fiyat

  zeus otel

  Temel Motel

  Bayrama özel fiyat

  temel motel

  3.899 views (Görüntülenme)
  Ucuz Bayram Tatili Otelleri Önerileri 2021 yorumları