Bozcaada-Geyikli feribot seferleri çok uygun ücretlerle Gestaş firması tarafından düzenlenmektedir. Bozcaada’ya ulaşım Avşa Adası gibi arabalı Gestaş firmasına ait feribotlar ile 2,5 TL’den başlayan fiyatlarla sağlanmaktadır. Bozcaada feribot ücretleri öğrenciler için 2,5 TL, Gestcartlı yolcular için 5 TL, yolcular için 7 TL olup fiyatlar oldukça uygundur. Bozcaada Avşa Adası’na nazaran daha sakin ancak hizmet kalitesi anlamında daha butik bir tatil beldesidir.

Avşa Adası gibi birbirinden güzel koylara sahip Bozcaada’ya ulaşım konusunda Bozcaada-Geyikli Gestaş Feribot Seferleri tatilcilerin imdadına koşmaktadır. Geyikli’ye Çanakkale Ezine üzerinden 1 saatte ulaşılmaktadır. Gestaş firmasına ait arabalı vapur seferleri ile de Geyikli’den Bozcaada’ya ulaşım yaklaşık 30 dk’dır.

Bozcaada Feribotu

Bozcaada Feribotu

Bozcaada-Geyikli Gestaş Feribot Sefer Saatleri 2018

Bozcaada-Geyikli Gestaş Feribot Seferleri

Bozcaada-Geyikli Gestaş Feribot Seferleri

Bozcaada-Geyikli Feribot Fiyatları

Bozcaada’ya aracınız ile yada yaya olarak Gestaş feribotları ile ulaşmanız son derece ekonomiktir. Çünkü Bozcaada’ya aracınız ile gittiğiniz araç içi yolculardan ücret alınmamaktadır. Kısacası 5 TL’den başlayan fiyatlarla Bozcaada’ya ulaşabilirsiniz.

Bozcaada Feribot Fiyatları

Bozcaada Feribot Fiyatları

Geyikli’den Bozcaada’ya gidiş dönüş bileti birlikte satılmaktadır. Bozcaada’dan arabanız ile dönüş için mutlaka dönüş için randevu almanız gerekmektedir. Dönüşte aldığınız randevu saatinden en erken 15 dk önce iskele araç girişinde olmanız gerekmektedir. Randevu saatinde iskelede olmadığınız taktirde randevunuz yanmakta en erken ertesi güne randevu verilmektedir.  444 07 52 nolu telefondan online randevu almanız mümkündür.

Kaynak : https://www.bozcaadan.com/bozcaada-feribot-seferleri/

Harita Konumu
194 views (Görüntülenme)
Bozcaada-Geyikli Gestaş Feribot Seferleri ve Ücretleri 2018 hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi