Denizi En Temiz Tatil Bölgesi Avşa | Avşa Adası Tatil Rehberi

 

avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin hem doğasının güzelliği hem de denizinin temizliğinden dolayı terci ettiği Avşa adası Yiğitler köyü oldukça sakin ve huzur dolu bir ortam sunmaktadır. Doğa ile iç içe olan oksijen deposu bu bölge küçük ve şirin bir tatil köyüdür. Sezon boyunca oldukça fazla tatilciyi ağırlayan Yiğitler köyü uygun tatil fiyatları ile de tatilcilerin en fazla tercih ettiği bölgelerden olmaktadır. Konaklama alanlarında tam pansiyon, yarım pansiyon ve lüks otellerin bulunduğu bölgede isteğinize göre tercihlerde bulunabilirsiniz.  Yiğitler Köyü son dönemin en popüler tatil köylerinden olmaktadır. Çünkü bu bölge yıllardan beri tatilciler için özel olarak hazırlanan ve olağanüstü tatillerin geçirilmesi için uygun şartların sağlandığı bölgelerden olmaktadır.
  Marmara Bölgesinde En Avantajlı Tatilin Yapılacağı Yerler

  Konaklama yapılacak tüm alanlar Kültür Bakanlığınca denetlenmekte ve hiçbir şekilde sorunlu mekânlar bulunmamaktadır. Geniş ve rahat odalar, kaliteli hizmetler ve oldukça da profesyonel güler yüzlü çalışanlar ile tatil konaklama mekânları size olağanüstü bir hizmet sunacaktır. Marmara bölgesinin en temiz ve en sakin tatil bölgelerinden olan Avşa Yiğitler Köyü kolay ulaşımı ve temiz doğası ile adeta gizli kalmış bir cennet köşesini andırmaktadır. İnsanların tatil planları yaparken ilk sırada tuttukları Avşa adası size ve sevdiklerinize yıllarca unutamayacağınız bir tatil anısı yaşatacaktır.

  Harita Konumu
  3.384 views (Görüntülenme)
  Denizi En Temiz Tatil Bölgesi Avşa yorumları