avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası denizi en temiz tatil bölgelerindendir. Avşa Adası’nın denizi derin değildir. Suyu az tuzludur. Denizden çıktığınızda vücüdunuz Ege sahillerinden çıktığınızdaki gibi yapış yapış olmaz. Avşa’da Hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin tercih ettiği Avşa Adası koyları oldukça sakin ve huzur dolu bir ortam sunmaktadır.

  Avşa Doğa ile iç içe olan oksijen deposu bu bölge küçük ve şirin bir tatil köyüdür. Sezon boyunca oldukça fazla tatilciyi ağırlayan Avşa Adası uygun tatil fiyatları ile de tatilcilerin en fazla tercih ettiği bölgelerden olmaktadır. Konaklama alanlarında tam pansiyon, yarım pansiyon ve butik otellerin bulunduğu Avşa’da bütçenize göre tercihlerde bulunabilirsiniz.  Avşa Adası’na 5 dk mesafedeki Yiğitler Köyü son dönemin en popüler tatil köylerinden olmaktadır. Çünkü bu bölge yıllardan beri tatilciler için özel olarak hazırlanan ve olağanüstü tatillerin geçirilmesi için uygun şartların sağlandığı bölgelerden olmaktadır.

  Marmara Bölgesi‘nin en temiz denizine sahip ve en sakin tatil bölgelerinden olan Avşa Adası kolay ulaşımı ve temiz doğası ile adeta gizli kalmış bir cennet köşesini andırmaktadır. İnsanların tatil planları yaparken ilk sırada tuttukları Avşa adası size ve sevdiklerinize yıllarca unutamayacağınız bir tatil anısı yaşatacaktır.

  Harita Konumu
  3.596 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Denizi Nasıl? Temiz Mi? Derin Mi? yorumları