avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Denizi Nasıl? Temiz Mi? Derin Mi?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Denizi nasıl? Avşa Adası denizi en temiz tatil bölgelerinden olması adayı bu kadar popüler kılmaktadır. Hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin tercih ettiği Avşa Adası Merkez ve Yiğitler köyü plajları – koyları oldukça sakin ve huzur dolu bir ortam sunmaktadır. Avşa Adası sahillerinde 2021 Haziran ayı itibari ile salya yoktur. Aşağıdaki fotoğraflar 23 Haziran 2021′de çekilmiştir.
  avsa-adasi-denizi-temiz-mi (1) avsa-adasi-denizi-temiz-mi (2)

  Aşağıdaki veriler T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Yüzme Suyu Takip Sisteminden anlık olarak sunulmaktadır.

  Avşa Merkez Plajı Güncel Temizlik Raporu-Sonuç : İyi

  Avşa Yiğitler Plajı Güncel Temizlik Raporu-Sonuç : İyi


  avsa-adasi-musilaj-salya-var-mi

  Avşa Adası Denizi Nasıl, Derin Mi, Tuzlu Mu?

  Avşa Adası denizi en temiz  Marmara Bölgesi tatil beldesidir. Avşa Adası’nın denizi derin değildir. Avşa’nın deniz suyu az tuzludur. Denizden çıktığınızda vücüdunuz Ege sahillerinden çıktığınızdaki gibi yapış yapış olmaz. Avşa’da Hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin tercih ettiği Avşa Adası koyları oldukça sakin ve huzur dolu bir ortam sunmaktadır.

  Avşa Doğa ile iç içe olan oksijen deposu bu bölge küçük ve şirin bir tatil köyüdür. Sezon boyunca oldukça fazla tatilciyi ağırlayan Avşa Adası uygun tatil fiyatları ile de tatilcilerin en fazla tercih ettiği bölgelerden olmaktadır. Konaklama alanlarında tam pansiyon, yarım pansiyon ve butik otellerin bulunduğu Avşa’da bütçenize göre tercihlerde bulunabilirsiniz.  Avşa Adası’na 5 dk mesafedeki Yiğitler Köyü son dönemin en popüler tatil köylerinden olmaktadır. Çünkü bu bölge yıllardan beri tatilciler için özel olarak hazırlanan ve olağanüstü tatillerin geçirilmesi için uygun şartların sağlandığı bölgelerden olmaktadır. Marmara Bölgesi‘nin en temiz denizine sahip ve en sakin tatil bölgelerinden olan Avşa Adası kolay ulaşımı ve temiz doğası ile adeta gizli kalmış bir cennet köşesini andırmaktadır. İnsanların tatil planları yaparken ilk sırada tuttukları Avşa adası size ve sevdiklerinize yıllarca unutamayacağınız bir tatil anısı yaşatacaktır.
  YAKINLARDAKİ ÖNERİLEN TESİSLER

  17.024 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Denizi Nasıl? Temiz Mi? Derin Mi? yorumları