avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Hakkımızda

Avşa Tatil Rehberi, resmi olarak Bandırma merkezli Kutlu Creative bünyesinde faaliyet gösteren bir dijital reklam platformudur. Web sitemiz, Avşa’da popüler olan apartlar, oteller, moteller, pansiyonlar ve vergi levhalı çalışan kiralık evler başta olmak üzere bölgedeki mekanları, işletmeleri ve diğer turistik tesisleri listeleyerek, Avşa’ya gelmek isteyen kişilere güncel rehber niteliğinde bilgiler sunmaktadır.

Sitemizdeki Görseller

Avşa Tatil Rehberi’nde yer alan konaklama tesislerinin fotoğraf, drone ve video çekimleri, kendi profesyonel ekibimiz tarafından tesiste gerçekleştirilir. Tesisler incelenir ve işletme sahipleri tarafından verilen bilgiler doğrulanır. Ve sadece şartlara uyan tesisler listelenir.

Sitemizdeki Yorumlar

Web sitemizdeki yorumlar, gerçek kullanıcılar tarafından yazılmış yorumlardır. Ayrıca sitemiz, tesis hakkında önceki konaklayan misafirlerin değerlendirmelerini kullanıcılara aktaran bir yorum listeleme özelliğine sahiptir. Sitemiz, Avşa’ya gelmek isteyen kişilere bölgeyi ve tesisleri tanıtmak amacıyla kullanılır.

Sitemizden Rezervasyon Kuralları

Sitemiz rezervasyonlarınızı yapmaz, ancak ilgili tesis sayfalarında işletmelerin kendi beyanları doğrultusunda bilgiler sunarak elektronik haberleşme ortamı sağlar. Sitemiz aracılık etmez ve herhangi bir komisyon talep etmez.