Hakkımızda

Avşa Tatil Rehberi, resmi olarak Bandırma merkezli Kutlu Creative bünyesinde faaliyet gösteren bir dijital reklam platformudur. Web sitemiz, Avşa’da popüler olan apartlar, oteller, moteller, pansiyonlar ve vergi levhalı çalışan kiralık evler başta olmak üzere bölgedeki mekanları, işletmeleri ve diğer turistik tesisleri listeleyerek, Avşa’ya gelmek isteyen kişilere güncel rehber niteliğinde bilgiler sunmaktadır.

Sitemizdeki Görseller

Avşa Tatil Rehberi’nde yer alan konaklama tesislerinin fotoğraf, drone ve video çekimleri, kendi profesyonel ekibimiz tarafından tesiste gerçekleştirilir. Tesisler incelenir ve işletme sahipleri tarafından verilen bilgiler doğrulanır. Ve sadece şartlara uyan tesisler listelenir.

Sitemizdeki Yorumlar

Web sitemizdeki yorumlar, gerçek kullanıcılar tarafından yazılmış yorumlardır. Ayrıca sitemiz, tesis hakkında önceki konaklayan misafirlerin değerlendirmelerini kullanıcılara aktaran bir yorum listeleme özelliğine sahiptir. Sitemiz, Avşa’ya gelmek isteyen kişilere bölgeyi ve tesisleri tanıtmak amacıyla kullanılır.

Sitemizden Rezervasyon Kuralları

Sitemiz rezervasyonlarınızı yapmaz, ancak ilgili tesis sayfalarında işletmelerin kendi beyanları doğrultusunda bilgiler sunarak elektronik haberleşme ortamı sağlar. Sitemiz aracılık etmez ve herhangi bir komisyon talep etmez.

Nasıl Çalışıyoruz?

Avşa Tatil Rehberi web sitemiz Avşa’daki popüler apart, otel, motel, pansiyon ve vergi levhalı çalışan kiralık evler başta olmak üzere bölgedeki mekan, işletme ve diğer turistik tesisleri listeleyen bölgeye gelmek isteyen kişilere rehber niteliğindeki güncel bilgileri paylaşan Bandırma merkezli Kutlu Creative bünyesinde resmi olarak faaliyet gösteren dijital reklam platformudur.

Avşa Tatil Rehberi’nde listelenen tüm konaklama tesislerindeki fotoğraf,drone ve video çekimleri kendi bünyemizdeki profesyonel ekip tarafından tesiste yapılır. Tesis incelenerek, işletme sahibi tarafından verilen bilgilerin teyidi sağlanır. Sitemizdeki yorumlar kullanıcılar tarafından yazılan gerçek yorumlardır. Sitemiz yorum listeleme özelliği ile de tesis hakkında daha önce konaklayan misafirlerin değerlendirmelerini kullanıcılara aktarır. Sitemiz Avşa’ya gelmek isteyen kişilere bölgeyi ve tesisleri tanıtır.

Sitemiz sizin adına rezervasyon yapmaz ilgili tesis sayfalarında işletmelerin kendi beyanları doğrultusundaki bilgilerle elektronik haberleşme ortamı sağlar. Sitemiz aracılık etmez. Avşa Tatil Rehberi sizden herhangi bir komisyon istemez. Sitemiz tesislere ulaşabileceğiniz bir rehber niteliği taşır. Sizde bölgenin en güçlü reklam platformunda yer almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.