avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır ? Belediye Açıkladı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • hijyen-egitimi-sertifikasi-nasil-alinir

  Oteller için hijyen eğitimi sertifikası, apart, pansiyon, restaurant, lokanta, kahvehane, kafe ve tüm halka açık işletmeler için ücretsiz hijyen eğitimi belgesi alımı nasıl yapılır? İşte merak edilen bu soruların cevapları ve ücretsiz eğitim için başvuru formu haberimizde.

  Hijyen eğitimi sertifikası yeni dönemde tesis yöneticilerinin doğru bilinçlenip müşterilerine daha kaliteli, standartlara uygun ve en önemlisi hijyenik hizmet verebilmek için büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda Halk Eğitim Merkezleri’nden ücretsiz hijyen eğitimi sertifikası alabiliyorsunuz.

  Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

  Konu ile ilgili Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy yaptığı açıklamada ilçede faaliyet gösteren tüm işletmelerin Halk Eğitim Merkezi’nden ücretsiz olarak kurs alarak hijyen eğitimi sertifikasına sahip olabileceklerini duyurdu. Başkan Aksoy konu ilgili yaptığı açıklamada “Belgeye acil ihtiyaç duyan vatandaşlarımız Halk Eğitim Merkezine gelerek veya sitesinde yer alan formları doldurarak daha sonrasında eğitime katılmak şartı ile bedelsiz kayıt oluşturabilirler. Marmara Merkez dışındaki mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımız Marmara Adalar Belediyesi ek hizmet binalarına veya muhtarlıklarımıza doldurulan formları Halk Eğitim Merkezi’ne iletilmek üzere teslim edebilirler.” dedi.

  Forma makalemizin altından ulaşabilirsiniz.

  hijyen-egitimi-sertifikasi

  Sertifika MEB Onaylı Olmak Zorunda!

  Başkan Aksoy “Hijyen Eğitimi Sertifikaları Hayat Boyu Öğrenmeye bağlı Halk Eğitim Merkezlerince MEB onaylı olarak verilmektedir.” dedi.

  Hijyen Eğitimi Sertifikası Başvuru Formu

  hijyen-egitimi-kurs-basvuru-formu

  940 views (Görüntülenme)
  Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır ? Belediye Açıkladı yorumları