avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır ? Belediye Açıkladı

✆ Haberler
 • 2 YORUM
 • hijyen-egitimi-sertifikasi-nasil-alinir

  Oteller için hijyen eğitimi sertifikası, apart, pansiyon, restaurant, lokanta, kahvehane, kafe ve tüm halka açık işletmeler için ücretsiz hijyen eğitimi belgesi alımı nasıl yapılır? İşte merak edilen bu soruların cevapları ve ücretsiz eğitim için başvuru formu haberimizde.

  Hijyen eğitimi sertifikası yeni dönemde tesis yöneticilerinin doğru bilinçlenip müşterilerine daha kaliteli, standartlara uygun ve en önemlisi hijyenik hizmet verebilmek için büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda Halk Eğitim Merkezleri’nden ücretsiz hijyen eğitimi sertifikası alabiliyorsunuz.

  Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

  Konu ile ilgili Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy yaptığı açıklamada ilçede faaliyet gösteren tüm işletmelerin Halk Eğitim Merkezi’nden ücretsiz olarak kurs alarak hijyen eğitimi sertifikasına sahip olabileceklerini duyurdu. Başkan Aksoy konu ilgili yaptığı açıklamada “Belgeye acil ihtiyaç duyan vatandaşlarımız Halk Eğitim Merkezine gelerek veya sitesinde yer alan formları doldurarak daha sonrasında eğitime katılmak şartı ile bedelsiz kayıt oluşturabilirler. Marmara Merkez dışındaki mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımız Marmara Adalar Belediyesi ek hizmet binalarına veya muhtarlıklarımıza doldurulan formları Halk Eğitim Merkezi’ne iletilmek üzere teslim edebilirler.” dedi.

  Forma makalemizin altından ulaşabilirsiniz.

  hijyen-egitimi-sertifikasi

  Sertifika MEB Onaylı Olmak Zorunda!

  Başkan Aksoy “Hijyen Eğitimi Sertifikaları Hayat Boyu Öğrenmeye bağlı Halk Eğitim Merkezlerince MEB onaylı olarak verilmektedir.” dedi.

  Hijyen Eğitimi Sertifikası Başvuru Formu

  hijyen-egitimi-kurs-basvuru-formu

 • Görüntülenme : 9.918 views
 • Yazar :
  Hijyen Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır ? Belediye Açıkladı yorumları
  1. özge hanım

   02 Mar. 2021

   HİJYEN BELGESİ / AŞÇILIK BELGESİ / İLK YARDIM BELGESİ / ÜNİVERSİTE ONAYLI BELGELER/ MEB ONAYLI

   MESLEKİ BELGELER ALMAK İÇİN 0531 245 10 22 BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

  2. erdem dağlı

   25 Şub. 2021

   HİJYEN BELGESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

   T.C KİMLİK NUMARASI

   İSİM SOY İSİM

   DOĞUM TARİHİ GÜN VE AY YIL OLARAK

   WHATSAPP DAN İLETİŞİME GEÇMENİZ GEREKMEKTEDİR 0 546 542 95 46 VEYA 0531 245 10 22
   ARAYABİLİRSİNİZ