avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Oldu!

✆ Haberler
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • AFISSIA GARDEN HOTEL 2016-AVŞA

  AVŞA

  Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu. Başbakan Binali Yıldırım tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların 16 Eylül Cuma günü tam gün izinli sayılmasına ilişkin yazı imzalandı.

  Buna göre, kurum yöneticilerince gerekli tedbirlerin alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede elemanbulundurulması kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm çalışanlar, Kurban Bayramı’nın ertesi günü (16 Eylül Cuma) tam gün idari izinli sayılacak. Böylelikle Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak.  Avşa Adası Kurban Bayramı İndirimli Oteller

  Kurban Bayramı tatili için Avşa Adası’na gelmek isteyen tatilciler indirimli otel fırsatlarından yararlanabilirler. Sezon fiyatlarında 25-130 TL arası değişiklik gösteren Avşa Adası’ndaki otel, motel, pansiyon ve apartların fiyatları bayram için indirimli özel paketlerle sunuluyor. Yüzde 20 ile 50 arası indirimli olarak sunulan Avşa Adası’ndaki otel, motel, pansiyon ve apartlara indirimli şekilde erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

  Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman ?

  10 Eylül itibari ile başlayacak kurban bayramı tatili 18 eylülde sona erecek. 9 gün sürecek olan kurban bayramı tatilinizi Avşa Adası otelleri arasında değerlendirmenizi öneriyoruz.

 • Görüntülenme : 2.981 views
 • Yazar :
  Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Oldu! yorumları