avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Nasıl Çalışıyoruz?

Avşa Tatil Rehberi web sitemiz Avşa’daki popüler apart, otel, motel, pansiyon ve vergi levhalı çalışan kiralık evler başta olmak üzere bölgedeki mekan, işletme ve diğer turistik tesisleri listeleyen bölgeye gelmek isteyen kişilere rehber niteliğindeki güncel bilgileri paylaşan Bandırma merkezli Kutlu Creative bünyesinde resmi olarak faaliyet gösteren dijital reklam platformudur.

Avşa Tatil Rehberi’nde listelenen tüm konaklama tesislerindeki fotoğraf,drone ve video çekimleri kendi bünyemizdeki profesyonel ekip tarafından tesiste yapılır. Tesis incelenerek, işletme sahibi tarafından verilen bilgilerin teyidi sağlanır. Sitemizdeki yorumlar kullanıcılar tarafından yazılan gerçek yorumlardır. Sitemiz yorum listeleme özelliği ile de tesis hakkında daha önce konaklayan misafirlerin değerlendirmelerini kullanıcılara aktarır. Sitemiz Avşa’ya gelmek isteyen kişilere bölgeyi ve tesisleri tanıtır.

Sitemiz sizin adına rezervasyon yapmaz ilgili tesis sayfalarında işletmelerin kendi beyanları doğrultusundaki bilgilerle elektronik haberleşme ortamı sağlar. Sitemiz aracılık etmez. Avşa Tatil Rehberi sizden herhangi bir komisyon istemez. Sitemiz tesislere ulaşabileceğiniz bir rehber niteliği taşır. Sizde bölgenin en güçlü reklam platformunda yer almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.