avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Otel Rehberi Yayını

Avşa Tatil Rehberi Avşa‘da faaliyet gösteren otel, motel, pansiyon, apart veya kiralık boş odalarınızın profesyonel bir şekilde tanıtımını yapabileceğiniz bir tatil rehberidir. Sitemiz Kutlu Creative Web Tasarım ve Reklamcılık bünyesinde faaliyet gösterir ve tüm resmiyete sahiptir. Kutlu Creative Bandırma’nın en çok tercih edilen web tasarım firmasıdır.

Neden Biz?

  • Sitemizde rehber yayını reklam çalışmalarımız ile birlikte entegre olarak çalışmaktadır. Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz reklam çalışmalarınızı link bağlantısı ile işletme bilgilerinize yönlendiririz.
  • Rehber çalışmamızda resimler tarafımızdan çekilir yada firmaların izinleri doğrultusunda web sitelerinden alınarak yayınlanır. Fotoğraf çekimi tarafımızdan yapılan reklam ve otel rehberi yayını yapılan örnek bir firma olan Cane Motel sayfasını inceleyebilirsiniz.
  • Firma rehberi bilgileriniz rahat okunabilir bir şekilde hazırlanır.
  • Firma rehberi bilgileriniz hem ana sayfa vitrininde gösterilir hemde rehber olarak yayınlanır.
  • Rehber yayını ücreti sitemize reklam veren firmalara ücretsizdir. Reklam fiyatlarımız ve reklam otel rehberi yayını için bizimle 0532 483 66 17 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
avsa-rehberi

Örnek Otel Rehberi