avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Ramazan’da Ucuz Pansiyon ve Oteller

 • 1 YORUM
 • Türkiye’de Bu yılda ramazan ayının haziran ayına denk gelmesi dolayısı ile ramazan ayı bir çok tatilci için tatilden ziyade dinlenme dönemi olarak ta nitelendirilebilir. Avşa Adası bu yıl ramazan ayında ucuz pansiyonları ve uygun fiyatlı otel konaklama tesisleri ile ülkemizin alternatif tatil beldeleri arasında yer alıyor.

  Avşa Adası Ramazan Ayında Ucuz Pansiyon ve Oteller

  Avşa Adası’nda Ramazan ayı içinde bir çok pansiyon ve otel işletmecisi sizlere ucuz ve hesaplı tatilin kapılarını açıyor.  Ramazan Ayında Avşa Adası Ucuz Pansiyon ve Otellerin fiyatlarını sitemizdeki tesisleri arayarak öğrenebilirsiniz. Günlük 30 TL’den başlayan fiyatlarla Ramazan ayında Avşa Adası’nda uygun pansiyon bulmanız mümkün. Tabi ki bu fiyatlar Avşa Adası’nda kalacağınız süreye göre değişiyor.

  Ramazan Ayında Avşa Adası Eğlence Nasıl?

  Ramazan Ayı olması sebebi ile Avşa Adası eğlence hayatından da pek bir şey kaybetmiyor diyebiliriz. Avşa Adası’nın seçkin eğlence mekanları sizlere ramazan ayı boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

  Ramazan Bayramında Avşa Adası Otelleri

  Ramazan Bayramında Avşa Adası gerek eğlence hayatı gerekse doluluk oranı ile yüzde yüzleri aşması planlanıyor. Bu yüzden sizde Avşa Adası pansiyonları ve otelleri ile bir an önce iletişime geçip erken rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz.

  5.242 views (Görüntülenme)
  Ramazan’da Ucuz Pansiyon ve Oteller yorumları
  1. onur

   01 May. 2016

   Ramazan ayinda Avsa adasi normal sezonu aratmiyor. Gecen sene ordaydik mekanlar gayet iyidi bu yilda gelicez.