Sevgi Mağazası Açılıyor | Avşa Adası Tatil Rehberi

 

avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’nda Sosyal Yardım için olan Sevgi Mağazası açılıyor.

  Avşa Adası belediyesi ilçe genelinde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım yapabilmek için Sosyal Market Proje’sini siz Avşa Adası halkının yardımseverleri ile birlikte uygulamaya koymayı hedeflemektedir.  Gönül işi olan bu proje yardım faaliyetlerinin dışında yeni bir konsept, yenilikçi bir hizmet modelindedir.

  Proje, Avşa Adası halkının kullanmadığı lakin yardıma muhtaç vatandaşların ihtiyacı niteliğinde olan her şeyin el değiştirme yöntemi ile ilerleyecektir. Örneklendirecek olursak evlerinizde kullanmadığınız, fazlalık olan kıyafetlerinizi, yatak yorganlarınızı ve aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaç karşılanacak eşyalarınızı bu kuruma ileterek birçok yardıma muhtaç olan insanın mutluluğuna sebep olabilirsiniz.

  Sevgi Mağazası şimdi ilk temellerini atıyor ve ‘ ‘Veren el alan elden üstündür.’’ sloganıyla emin adımlarla bu projenin başlaması için çalışıyor.

  Harita Konumu
  1.418 views (Görüntülenme)
  Sevgi Mağazası Açılıyor yorumları