avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Süleyman Aksoy ile Devam…

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • suleyman-aksoy

  Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy partisi tarafından yeniden aday ilan edildi.

  4 yıldır Marmara Adalar Belediye Başkanlığı görevini sürdüren partisi Süleyman Aksoy Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından yeniden başkan adayı olarak gösterilerek halkta bilinen başarısını genel merkezin de kanaati ile perçinlemiş oldu. Süleyman Aksoy’un partisi tarafından yeniden aday gösterilmesi kararı Avşa Adası halkında büyük sevgi ile karşılandı. Aksoy’un adaylığı sonrası Avşa Adası halkı destek mesajları yayınladı.

  YİĞİTLER MUHTARI’NDAN AKSOY’A AÇIK DESTEK!

  Aksoy’a bir destek te Yiğitler Mahallesi Muhtarı Korhan Uygut’tan geldi. Muhtar Uygut yayınladığı mesajda “Sayın Halk; kalbimizdeki, mantığımızdaki Başkan Süleyman Aksoy Marmara adalar belediye başkan adaylığı resmileşmiştir. İki farklı ideolojileri olup, Halkta, devlette ve hizmette bir araya geldik. 4 yıldır görmek ve yaşamak istediğimiz Başkan profilini gördük. 31 Mart seçimleriyle Süleyman Aksoy başkanım ve ben Muhtar Korhan Uygut tekrar size hizmet etmek istiyoruz.” dedi.

  Bizde Marmara Adalar Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Süleyman Aksoy’a çıktığı hizmet yolunda başarılar dileriz.

  1.712 views (Görüntülenme)
  Süleyman Aksoy ile Devam… yorumları