Tekirdağ’a Yakın Tatil Yerleri – Avşa Adası

avsa-adasi-sahili-2018

AVŞA MERKEZ SAHİLİ

Tekirdağ’a yakın tatil yerleri arasında ilk olarak Avşa Adası gelmektedir.  Yaz aylarında Trakya-Tekirdağ bölgesinde yaşayan kişilerin tatil için ilk tatil rotası olan Avşa Adası Tekirdağ’a ulaşımı kolay denizi temiz eğlence hayatı canlı olması sebebi ile tercih edilmektedir.

tekirdag-yakin-tatil-yerleri-avsa-adasi

AVŞA ALTINKUM SAHİLİ

Marmara Bölgesi’ndeki popüler tatil beldelerinden Avşa Adası’nda yaz aylarında talep %100 oranında dolu geçtiği için mart-nisan aylarından itirabaren yaz tatiliniz için kalacağınız apart, otel yada pansiyonu belirlemeniz faydanıza olacaktır.

avsa-merkez-sahili

AVŞA MERKEZ SAHİLİ

Haziran ve Eylül aylarında %50 indirimli konaklayabileceğiniz Avşa Adası otelleri temmuz ve ağustos aylarında fiyatlarını arttırmaktadır. Bu yüzden erken rezervasyon yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır. Sitemizin ana sayfasında sizlere önerebileceğimiz 80’den fazla tesis yer almaktadır. İncelemeden Avşa Adası’na tatile çıkmayın!

tekirdag-avsa-ulasim

TEKİRDAĞ AVŞA ADASI ARASI ULAŞIM

Tekirdağ Avşa Adası Ulaşım

Tekirdağ Avşa Adası arası ulaşım feribotla sağlanmaktadır. Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Yavuz Naz, Adalar 1 ve Marmara Roro kooperatif arabalı feribotlar ile Tekirdağ’dan Avşa’ya 4 saatte gidilebilmektedir. Tekirdağ’dan Avşa’ya feribot bilet fiyatları kişi başı 40 TL olup araçlı giriş şöför dahil 120 TL’dir. Yaz aylarında günde 10’dan fazla feribot seferi olurken kış aylarında seferler günde 1 keze düşmektedir. Tekirdağ Avşa arası ulaşım Akport Gümrük Limanı iskelesinden sağlanmaktadır. Avşa iskelesi ise merkezdedir. Ayrıca Adalar 1 gemisi Avşa Yiğitler Limanı üzerinden de kamyon tır gibi ağır vasıtalarla yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

avsa-adasi-ulasim-terminal

AVŞA TERMİNALİ

TEKİRDAĞ – AVŞA FERİBOT SEFERLERİ

Tekirdağ’a Yakın Tatil Yerleri – Avşa Adası Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM