avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Hava Durumu Güncel 5 Günlük Meteroloji

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avşa adası hava durumu
  Avşa Adası hava durumu bilgilerini 5 günlük öğrenin tatil planlarınızı yapın. (Türkeli) Avşa’da hava durumu nasıl? Bahar döneminde, haziranda, eylül aylarında ve kışın Balıkesir Avşa Adası’nda hava durumu nasıl olur? Meterolojiden, MGM ve Accuweather 36 saatlik hava durumu Avşa Tatil Rehberi’nde. Avşa Adası hava durumu bilgileri bir çok kaynakta hala eski adı Türkeli olarak geçmektedir.

  Avşa Adası Hava Durumu 5 Günlük Meteoroloji-MGM

  AVSA

  Avşa Adası Hava Durumu Hakkında Genel Bilgi

  Avşa Adası iklim olarak İstanbul ile hemen hemen aynı özellikleri taşımakta olup kış aylarında İstanbul’da yağmur ve kar durumu Avşa’da da aynı şekilde hissedilmektedir. Yaz aylarında nemi az yaz boyunca da sıcak bir iklim Avşa’da yaşanmaktadır. Avşa Adası nisan ayından itibaren baharı yaşamaya başlamakta olup eylül sonlarına dek ılıman iklim adada hakim olmaktadır. Haziranda ise hava çok güzel olur Avşa’da mayıstan eylül sonuna kadar ise denize girilebilir. İlçe merkezi Marmara Adası hava durumu için linki tıklayabilirsiniz.

  YAKINLARDAKİ ÖNERİLEN TESİSLER

 • Görüntülenme : 100.810 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Hava Durumu Güncel 5 Günlük Meteroloji yorumları