avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2019 (Avşa İdo)

 • 7 YORUM
 • Avşa Adası İdo seferleri saatleri 2019 yaz tarifesi, Avşa İdo Yenikapı, Bostancı Avşa, İdo Marmara Yenikapı feribot seferleri 2019 yaz sezonu seferleri başlamış olup İdo Avşa bilet satışları başlamıştır. Güncel Avşa İdo Deniz otobüsü fiyatları 61 TL promo bilet,101 TL ekonomi bilet olup Tekirdağ Avşa Adası arası ido bilet fiyatları 41 TL’dir. Biletlerinizi Avşa İDO Yenikapı, Bostancı, Avcılar ve Tekirdağ İDO gişelerinden, İDO web sitesi ve İDO akıllı bilet uygulamasından temin edebilirsiniz.
  Duyurular :İdo Avşa Adası-Tekirdağ arası feribot seferleri 5 Temmuz 2019 tarihinde başlamış 1 Eylül itibari ile sona ermiştir. 2020 sezonunda seferler yeniden başlayacaktır. İdo Avşa Tekirdağ seferleri web sitemizde duyurulmuştur. Bursa-Büyükçekmece İDO seferleri başlamıştır.
  bahar-aqua-resort-eylul

  İDO Avşa Marmara Yenikapı Bostancı Yaz Tarifesi (15 Eylüle kadar geçerli)

  ido-yenikapi-bostanci-avcilar-avsa-marmara-haftaici2019 ido-yenikapi-bostanci-avcilar-avsa-marmara-haftasonu-2019

  Avşa Adası İdo bilet fiyatları 41 TL’den başlamaktadır. 101 TL’ye kadar tavan fiyatı ile satılan İDO Avşa Adası biletlerini erkenden almanız Avşa Adası ulaşımında bütçeniz için faydanıza olacaktır. Avşa adası seyahati öncesi İDO iskelesinde 45 dk erkenden yer alınız. Avşa‘da şuanda %90 doluluk vardır, tatilinizde kalacağınız otel, apart yada pansiyonu Avşa’ya İDO ile gelmeden önce ayırtınız. Avşa Adası pansiyon fiyatları konusunda sayfamızda bilgi mevcuttur.  Sayfamızın altında önerdiğimiz tesisleri arayabilirsiniz. Avşa Adası ulaşım sayfamızdan adaya ulaşım konusunda detaylı bilgileri de inceleyebilirsiniz.
  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2019

  12 Nisan’dan itibaren sadece hafta sonu, 31 Mayıs 2019′dan itibaren AVŞA İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2019 yaz dönemi seferlerine başlayacaktır. Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerini sürdüren İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatların 61 ile 101 TL arasında değişkenlik göstermektedir.  İstanbul Zeytinburnu Avşa Adası feribot seferleri 1 Haziranda başlayacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  berivan-apart-fiyatlari

  Tekirdağ Avşa Adası İdo Seferleri Saatleri 2019

  Tekirdağ İdo Avşa Adası seferleri saatleri belli olmuştur. Sefer saatleri kesinleşmiş olup Tekirdağ Avşa İDO Seferleri aşağıdaki gibidir.

  tekirdag-avsa-adasi-ido-seferleri-2019

  ALTERNATİF TEKİRDAĞ – AVŞA ARABALI VAPUR SEFERLERİ

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

  heramis-suit
  lara zeynep apart simge apart Avşar Apart Altınkum Tatil KonaklarıAfissia Garden Hotel Bahar Aqua Resort Nehir Delexe Otel Ok Apart Yiğitler KöyüEge Motel Kiraz Apart Ertol Apart Anı Motel Cane Motel Konak Hotel Temel MotelÇatuk Motel Uludağ Apart Batu Suit

  Avşa Adası – İdo Marmara Adası Yenikapı – İstanbul Bostancı Seferleri 14 Nisan’da Başladı.

  Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Avşa Adası, Marmara Adası ido Yenikapı-Bostancı İDO Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde bu yılda 12 Nisan’da başlayacak. Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.
  İDO’nun Marmara Denizi’ndeki önemli iç turizm merkezlerinden Avşa ve Marmara Adası seferleri 2019 yaz sezonunda 14 Nisan’da başlamıştır.

  Cuma günleri Bostancı-Yenikapı’dan gidiş, Pazar günü Avşa ve Marmara Adası’ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek seferlerin tek yön ücreti ise 60 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Şubat’an itibaren satışa sunuldu.

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2019

  İDO AVŞA ADASI seferleri fiyatları 61-101 TL arasındadır. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde ve web sitesinde geçerlidir.

  AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ

  AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ

  İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

  İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

  ido-avsa-feribot-seferleri-2019-yaz

  İDO Avşa İlk Bahar Tarifesi ve Sefer Saatleri 2019

  İlkbahar tarifesinde İstanbul’a en yakın tatil yerleri arasında Avşa Adası-Marmara Adası İdo seferleri (Yenikapı-Bostancı) cuma adaya geliş pazar Avşa’dan dönüş şeklinde olacaktır. İdo’nun 2019 sezonu için Avşa seferleri sonbahar tarifesinde 29 Ekim’e kadar devam edecektir. Avcılar’dan İDO seferleri sonbahar aylarında yapılmamaktadır. Sizde bu yıl tatile erkenden başlamak istiyorsanız 19 Mayıs tatilinizde 17 Mayıs Cuma günü Avşa’ya İDO ile gelip 19 Mayıs’ta İstanbul’a dönebilirsiniz.

  Avşa Adası Otellerinin Tümünü Görmek İçin Tıklayınız!

  Alternatif Tatil Beldeleri için İDO Seferleri Yaz Tarifeleri

  İstanbul Adalar Seferleri Saatleri

  İDO ADALAR HAFTA İÇİ

  İDO ADALAR HAFTA İÇİ

  Armutlu Kumla Seferleri Saatleri

  armutlu-ido-2018-hafta-ici

  KADIKÖY-YENİKAPI-ARMUTLU-KUMLA SEFERLERİ

  armutlu-ido-2018-hafta-sonu

  KADIKÖY-YENİKAPI-ARMUTLU-KUMLA SEFERLERİ

  271.654 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2019 (Avşa İdo) yorumları
  1. Semra

   23 Tem. 2019

   Yenikapı avşa adası ek sefer talep ediyoruz 10.08.2019 tarihine

  2. Semra

   23 Tem. 2019

   10.08.2019 tarikne ek sever olsun yenikapı avşa adasına biletler tükenmiş ek sefer talep ediyoruz

  3. Semra

   23 Tem. 2019

   Merhabalar yenikapı avşa adası seferleri 10.08.2019 tarihinde ki sever olmasını talep ediyoruz lütfen bize geri dönün son sefer 10.08.2019 saat 13:40 biletler tükenmiş lütfen talep ediyoruz

  4. Demet

   20 Haz. 2019

   21-22_23 Haziran tarihlerindeki seferlerin iptali konusu doğrumudur?

   • Avşa Tatil Rehberi

    21 Haz. 2019

    Merhaba Demet Hanım iptal olan İdo AVşa Yenikapı ve Bostancı sefer bilgileri duyurular bölümünde paylaşılmıştır. İyi yolculuklar.

  5. Abdullah

   07 Ağu. 2018

   Hafta ici seferler daha detaylı bilgi olursa yetiştin tam oluyor birde öğrenci var indirim hakkımız varmı aile olunca bayağı mela tutuyor

  6. demet yurdagül

   22 Tem. 2018

   Bugün avşa adasındayım ido ile geliyorum