avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Kargo (Yurtiçi, Aras, Sürat, PTT, Sendeo)

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • AVŞA ADASI KARGO ŞİRKETLERİ

  AVŞA ADASI KARGO ŞİRKETLERİ

  Avşa Adası kargo şirketleri; Yurtiçi, Aras, Sürat ve PTT kargo’dur. Avşa Adası tatilinizde olası şehir dışı alışveriş ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktadır. Özellikle siz Avşa Adası’nda yazlığı bulunan ve alışveriş için Avşa dışına gitmek zahmetinde kalan yazlıkçıların imdadına Avşa Adası’na haftanın belli günlerinde gelen kargo şirketleri koşmaktadır. Avşa Adası’nda ticaret yapan kişi ve şirketlerin de şehir dışından mal tedarik ihtiyacını kargo firmaları çözmektedir.

  Yurtçi, Aras ve Sürat kargo şirketleri haftanın belli günlerinde (çarşamba, perşembe ve cuma) Avşa Adası pazar yerine araçlarını getirmekte olup burada kargo dağıtımlarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca kargo alımları da yapmaktadır. PTT kargonun Avşa Adası PTT merkezinde şubesi vardır. Sürat Kargo Bandırma şubesi ile hizmet vermekte olup Avşa Adası’na mobil şube gönderimi yapmaktadır.  MNG kargo Erdek Şubesi’nden teslimat sağlamaktadır. MNG Kargo maalesef Avşa Adası’na mobil şube göndermemektedir. Horoz Kargo’da Erdek’ten teslimat yapmaktadır. Trendyol Express Kargo ve Hepsi Jet Kargoları ise diğer kargo şirketleri üzerinden teslimat yapmaktadır.

  İşte Avşa Adası tatilinizde sizlere lazım olacak Avşa Adası’na kargo getiren şirketlerin telefon numaraları!

  Avşa Adası Kargo Şirketleri Telefon

 • Görüntülenme : 16.099 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Kargo (Yurtiçi, Aras, Sürat, PTT, Sendeo) yorumları