avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Lunapark

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Lunapark Mehmet Uyar Parkı karşı arasında yıllardır yaz aylarında tatilcilerin eğlence noktalarından birisi olmaya devam etmektedir. Her yıl yenilenen oyuncakları ile Avşa Lünapark Gözde Lunapark tarafından işletilmektedir. Güncel 2021 bilet fiyatı 10 TL’dir.

  Avşa’ya geldiğinizde mutlaka Avşa Güneşi isimli dönme dolaba, yaşınız müsaitse atlı karıncaya yada gondala, uçanhalıya mutlaka binmelisiniz. Eğer adrenelini arttırmak isterseniz kamikaze-ranger tam size göre.

  Eğer eğlence arıyorum derseniz Crazy Dance sizi bekliyor olacak. Nostalji tutkunları için Avşa lunaparkta top oyunları, at yarışı gibi sizleri 90′lara götürecek etkinlikler de halen varlığını sürdürüyor.

  Avşa‘da lünaparka yakın bir otel, apart yada pansiyon arıyorsanız aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

  664 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Lunapark yorumları