avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Mavi Koy

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Masmavi denizin sımsıcak güneşle buluştuğu Avşa Adası’nın en güzel koylarından biri olan Mavi Koy’da, soğuk geçen kışın yorgunluğunu atabileceğiniz, sımsıcak içinizi ısıtıcak bir tatil sizin de hakkınız.

  Berrak sularında yüzeceğiniz, tertemiz havasıyla yenileneceğiniz, muhteşem bir gün batımında buz gibi limonatanızı yudumlayacağınız bir tatili Avşa Adası Mavi Koy’da siz de yaşayabilirsiniz. Tertemiz kumsalında dilediğiniz kadar güneşlenebileceğiniz, Avşa Adası’nın kuzeyinde bulunan Avşa Adası Mavi Koy’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Avşa Adası Mavi Koy’da kaliteli, temiz ve güler yüzlü personellere sahip birçok otel ve işletmeler bulunuyor. Akşam yemeğinden sonra ay ışığının denize yansımasını izleyebileceğiniz, ailenizle birlikte uzun yürüyüşler yapabileceğiniz Avşa Adası Mavi Koy’da huzuru bulacaksınız.  Deniz manzaralı şık restoranlarda, Avşa Adası Mavi Koy’un doğal lezzetleriyle damak tadınız şenlenecek. Sessiz ve sakinliğiyle bütün motivasyonunuzu toplayacaksınız. Avşa Adası Mavi Koy’da yaşan insanların güler yüzlü ve misafirperver halinden çok memnun kalacaksınız.

  Kızgın kumlardan serin sulara atlayabileceğiniz tertemiz, berrak suyu ile Avşa Adası Mavi Koy’u sizi mest edecek. Siz de hayallerinizdeki tatili yaşamak istiyorsanız sizleri Avşa Adası Mavi Koy’a bekliyoruz.

  9.577 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Mavi Koy yorumları