Avşa Adası Mavi Koy Plajı

✆ Tatil Rehberi

mavikoy

Avşa Adası Mavi Koy Plajı; turkuaz rengi denizin sımsıcak güneşle buluştuğu bölgede en güzel koylarından biridir. Mavi Koy’da soğuk geçen kışın yorgunluğunu atabileceğiniz, sımsıcak içinizi ısıtıcak bir tatil sizin de hakkınız.

mavikoy plaj

Berrak sularında yüzeceğiniz, tertemiz havasıyla yenileneceğiniz, muhteşem bir gün batımında buz gibi limonatanızı yudumlayacağınız bir tatili Avşa Adası‘nda siz de yaşayabilirsiniz. Tertemiz kumsalında dilediğiniz kadar güneşlenebileceğiniz, Avşa Adası’nın kuzeyinde bulunan Avşa Adası Mavi Koy’a aracınız ile 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Merkezden Belediye minibüsleri 2 saatte bir sefer düzenlemektedir. Güncel minibüs seferleri için tıklayın.

mavikoy resort otel avşa

Otel ve Konaklama Tesisleri

Bölgede kaliteli, temiz ve güler yüzlü personellere sahip birçok otel ve işletmeler bulunuyor. Önerimiz mavi koya yakın otellerden Ayberk Otel, Temel Motel 1, Butik Apart, Boğaziçi Apart’tır. Akşam yemeğinden sonra ay ışığının denize yansımasını izleyebileceğiniz, ailenizle birlikte uzun yürüyüşler yapabileceğiniz Avşa Adası’nda huzuru bulacaksınız.

Deniz manzaralı şık çay bahçelerinde, Avşa Adası’nın doğal lezzetleriyle damak tadınız şenlenecek. Sessiz ve sakinliğiyle bütün motivasyonunuzu toplayacaksınız. Mavi Koy’da yaşan insanların güler yüzlü ve misafirperver halinden çok memnun kalacaksınız.

mavikoy manzara

Kızgın kumlardan serin sulara atlayabileceğiniz tertemiz, berrak suyu ile Avşa Adası’nın bu şirin koyu sizi mest edecek. Siz de hayallerinizdeki tatili yaşamak istiyorsanız sizleri Avşa Adası’na bekliyoruz.

Avşa Adası Mavi Koy Plajı Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM