avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Olta Balıkçılığı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-olta-balikciligi-1

  Avşa Adası Olta Balıkçılığı için oldukça uygun bir bölgedir. Avşa’daki iskelede özellikle gün batımında akşam saatlerinde balık tutmak isteyenler bir araya gelip kısmetlerini denizden aramaktadırlar. Avşa’da çıkan balık çeşitleri hamsi, çinekop, istavrit, lüfer, sardalya, gümüş ve sonbahar döneminde uskumru ile palamut olmaktadır.

  avsa-adasi-olta-balikciligi-2

  Avşa Adası Olta Balıkçılığı için Malzemeler

  Avşa’ya gelirken balıkçılık takımlarınızı getirmenizi öneriyoruz. Balık tutmak için bir kaç işletme yem satmaktadır. Avşa’da olta balıkçılığı için tekne de kiralayabilirsiniz.  Avşa’da tekne balıkçılığı Yiğitler Köyü civarında yapılmaktadır. Bölgenin uskumru, palamut balıkları meşhurdur. Yaz sonunda tekneler karides, kalamar, mezgit ve diğer dip balıklarını tutup Yiğitler iskelesinde taze günlük olarak akşam üstü satmaktadır. Bir çoğu sipariş ile çalıştığından telefonlarını iskeleden bulup aramanız daha uygun olacaktır.

  Tekneden Canlı İstavrit

 • Görüntülenme : 2.252 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Olta Balıkçılığı yorumları