avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Erdek-Saraylar(Marmara Adası)-Tekirdağ Feribot Seferleri ALİ TAHA C

✆ 05303798663
 • 8 YORUM
 • ali taha c

  Erdek Marmara Adası Feribot Tekirdağ Saraylar beldesi feribot seferleri Tekirdağ Ali Taha C Gemisi arabalı vapur güncel saatleri Avşa Tatil Rehberi’nde yayınlanmıştır.

  Marmara Adası Feribot

  Marmara Adası’na yaz kış feribot seferleri düzenleyen Tekirdağ Ali Taha C Gemisi Seferleri saatleri için Erdek ofis 0530 379 86 63, Tekirdağ gişe 0530 379 86 64, Saraylar gişe 0530 379 86 62 nolu telefondan teyit alınız. Yener Denizcilik ve Tersane İşletmeciliği Tic. Ltd. ŞTİ. tarafından düzenlenen seferlerde Erdek’ten Marmara Adası ve Tekirdağ’a arabalı yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.  Ayrıca Marmara Roro firması tarafından Erdek Tekirdağ feribot seferleri yaz kış düzenlenmektedir.

  erdek-marmara-saraylar-feribot

  Erdek Marmara Saraylar Tekirdağ Feribot Seferleri


  Erdek’ten Avşa Adası ve Marmara Adası merkezine gitmek için Gestaş Avşa , Tekirdağ’dan Avşa Adası merkezine gitmek için Öz Kaptan ve Ömer Kaptan arabalı gemilerini kullanabilirsiniz. Tüm Avşa Adası feribot seferleri için linke tıklayabilirsiniz.

  Erdek Marmara Adası Saraylar Tekirdağ Ali Taha C Gemisi Seferleri Güncel Seferler 2021

  • Erdek Kalkış : 05:00
  • Saraylar Kalkış : 07:45
  • Tekirdağ Kalkış : 16:15
  • Saraylardan Erdek’e Kalkış : 19:15′tedir.

  Tekirdağ Marmara Adası Saraylar Erdek Bilet Fiyatları 2021

  Erdek Tekirdağ Feribot Fiyatları 2020

  Erdek Tekirdağ Feribot Fiyatları 2020

  Erdek Marmara Adası Çınarlı Saraylar Tekirdağ Barbaros Kooperatif Gemisi Seferleri Güncel Saatler

  marmara-roro-sonbahar-tarife

  Avşa Adası Önerilen Tesisler

 • Görüntülenme : 234.873 views
 • Yazar :
  Erdek-Saraylar(Marmara Adası)-Tekirdağ Feribot Seferleri ALİ TAHA C yorumları
  1. Coşkun

   04 Eyl. 2022

   100/45 zam sizede helal olsun 240 TL olan saraylar Tekirdağ otomobil ücreti 350 TL ye yükselmiş bu kadar ayyuk zam oranı nerede görülmüş anlamadım insanlar rahat etmemesi için elinizden geleni yapıyorsunuz helal olsun size yaşattığınızı yaşayın inşallah

   • Avşa Tatil Rehberi

    05 Eyl. 2022

    Merhaba Dünya genelindeki petrol zamları ile birlikte mazot ile çalışan feribot ücretleri de güncellenmiştir.

  2. hakan

   15 Haz. 2022

   Güncel fiyat listesi paylaşırmısınız.

  3. Yakup ayvaz

   23 Oca. 2020

   Vemiş olgunuz hizmetden dolayı emegi gecen herkese teşekür ediyorum ve seferlerin sabah ve akşam olarak imkan dahilinde cift olmasının özellikle yaz sezonunda daha yararli olacagı kanısindayım birde 25 ocak 2020 cumartesi seferi varmıdir bil vere bilirsrniz sevinirim hayırli işler kolay gelsin

  4. Eda

   27 Haz. 2019

   Burda tekirdag erdek 40 tl diye geciyor ama bilrt alırken 70 verdik. Bilginiz olsun

  5. şahin tütün

   21 Haz. 2019

   Balıkesir belediyesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz seferlerinizden Saraylar -Tekirdağ arası faydalanıyoruz sefer saatlerinizi hafta sonu geliş gidişlerine göre düzenleme yapılabilirse çok memnun oluruz .

  6. Kadir Ahmet Akın

   18 Haz. 2019

   Merhaba sayın yetkililer
   Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.İstanbul da ikamet etmekteyiz ve hafta sonlarını gelip Annemin yerlisi olduğu Asmalı Köyünde geçiriyoruz.Sizin hizmetinizden haberimiz yok iken diğer firmaları iki katından fazla ücret ödeyerek kullanmak zorunda kalıyorduk.Sizler sayesinde daha ucuza gidip gelmekteyiz.Fakat sizlerinde sefer saatlerinizin az olması maalesef ki diğer firmaları tercih etmemize sebebiyet vermektedir.Sizlerden talebim yapılabiliyorsa sefer saatlerinizi fazlalaştırmanız , olabiliyorsa Tekirdağ dan erken saatlerde Marmara Adası noktasından da biraz daha geç saatlerde seferlerinizin olmasıdır.
   İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.Saygılar

  7. Hatice Sütlüoğlu Püskül

   18 Mar. 2019

   Sayın Yetkililer. Öncelikle bu sefer için çok teşekkür ederiz.
   Biz İstanbul’da oturan Marmara adası yerlileriz. Çalıştığımızdan ötürü köyümüze toprağımıza ancak hemen hemen her hafta sonu Tekirdağ üzerinden ulaşabiliyoruz. Cumartesi Sabah adaya gidiş – Pazar akşam adadan dönüş olacak şekilde.
   Fakat Belediyenin seferi her gün Tekirdağ’dan saat 16.00 Kalkış, Pazar Saraylardan 10:30 dönüş olduğu için maalesef kullanamıyoruz ve mevcut kooperatif işletmesine hak etmedikleri fahiş bir fiyat ödüyoruz. Sizden ricamız ve talebimiz vermiş olduğunuz bu hizmeti sabahları Tekirdağ’dan kalkış, akşamları da Saraylardan dönüş olacak şekilde bir çözüm bulabilmeniz yönündedir. İlgi, alaka ve çalışmalarınız için şimdiden teşekkür ederiz.