Erdek-Saraylar-Tekirdağ ALİ TAHA C (Marmara Adası Feribot Seferleri)

✆ 05303798663

ali taha c

Erdek Marmara Adası Feribot Tekirdağ Saraylar beldesi feribot seferleri Tekirdağ Ali Taha C Gemisi arabalı vapur güncel saatleri Avşa Tatil Rehberi’nde yayınlanmıştır. Erdek marmara adası feribot seferleri yılın 365 günü Gestaş ve Marmara roro firması tarafından sürekli yapılmaktadır.

Marmara Adası Feribot Seferleri 2024

Yaz kış Marmara merkezden ve Saraylar limanından hareket eden feribotlara ait güncel sefer saatleri aşağıdaki gibidir. Marmara Adası’na yaz kış feribot seferleri düzenleyen Tekirdağ Ali Taha C Gemisi Seferleri saatleri için Erdek ofis 0530 379 86 63, Tekirdağ gişe 0530 379 86 64, Saraylar gişe 0530 379 86 62 nolu telefondan teyit alınız. Yener Denizcilik ve Tersane İşletmeciliği Tic. Ltd. ŞTİ. tarafından düzenlenen seferlerde Erdek’ten Marmara Adası ve Tekirdağ’a arabalı yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.  Ayrıca Marmara Roro firması tarafından Erdek Tekirdağ feribot seferleri yaz kış düzenlenmektedir.

Marmara Adası Merkezden Hareket

 • Erdek : 07:00 – 16:00
 • Erdek Narlı Köyü : 11:30 – 17:30
 • Tekirdağ Barbaros Limanı 18:40 – 19:40(Cuma ve Pazar)
 • Avşa-Erdek : 19:15
 • İDO Yenikapı-Bostancı : 16:30 (7 Nisandan İtibaren Her Pazar)

Marmara Adası Saraylar’dan Hareket

 • Erdek : 06:30
 • Barbaros : 08:00
 • Erdek : 14:00
 • Barbaros : 16:00
 • Erdek : 19:00

Yaz Tarifesi Tekirdağ Marmara Adası Seferleri

Yaz aylarında Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Adalar 1, Yavuz Naz gemileri de Marmara Adası Tekirdağ hattında seferler düzenlemektedir. Yaz döneminde yapılan Tekirdağ-Marmara Adası seferleri şu şekildedir.

 • Tekirdağ Adalar 1 Gemisi : 11:30
 • Tekirdağ Öz Kaptan Gemisi : 09:30
 • Tekirdağ Ömer Kaptan Gemisi : 16:45
 • Tekirdağ Yavuz Naz Gemisi : 16:30

erdek-marmara-saraylar-feribot

Erdek Marmara Saraylar Tekirdağ Feribot Seferleri


Erdek’ten Avşa Adası ve Gestaş Avşa , Tekirdağ’dan Avşa Adası merkezine gitmek için Öz Kaptan ve Ömer Kaptan arabalı gemilerini kullanabilirsiniz.

Tüm Avşa Adası feribot seferleri için linke tıklayabilirsiniz.

Erdek Marmara Adası Saraylar Tekirdağ Ali Taha C Gemisi Seferleri Güncel Seferler 2024

 • Erdek Kalkış : 05:00
 • Saraylar Kalkış : 07:45
 • Tekirdağ Kalkış : 16:15
 • Saraylardan Erdek’e Kalkış : 19:15’tedir.

Tekirdağ Marmara Adası Saraylar Erdek Bilet Fiyatları 2024

Erdek Marmara Adası Çınarlı Saraylar Tekirdağ Barbaros Kooperatif Gemisi Seferleri Güncel Saatler

tekirdağ marmara roro
marmara adası feribot seferleri

Marmara Adası feribot seferleri sayfamızda Marmara Adalar Belediyesi bünyesindeki Marmara Merkez, Avşa ve Ekinlik takım adalarını kapsayan tüm seferler listeledik.

Marmara Roro firması tarafından yaz kış Erdek ve Tekirdağ, Gestaş firması tarafından da yaz kış Erdek ile deniz yolu bağlantısı bulunur. Marmara adası’na ulaşım ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında ise İDO ile Yenikapı ve Bostancı hatları ile hızlı deniz otobüsü tarafından yapılır.

Erdek-Saraylar-Tekirdağ ALİ TAHA C (Marmara Adası Feribot Seferleri) Misafir Yorumları 8 DOĞRULANMIŞ YORUM
 1. Coşkun

  04 Eyl. 2022

  100/45 zam sizede helal olsun 240 TL olan saraylar Tekirdağ otomobil ücreti 350 TL ye yükselmiş bu kadar ayyuk zam oranı nerede görülmüş anlamadım insanlar rahat etmemesi için elinizden geleni yapıyorsunuz helal olsun size yaşattığınızı yaşayın inşallah

  • Avşa Tatil Rehberi

   05 Eyl. 2022

   Merhaba Dünya genelindeki petrol zamları ile birlikte mazot ile çalışan feribot ücretleri de güncellenmiştir.

 2. hakan

  15 Haz. 2022

  Güncel fiyat listesi paylaşırmısınız.

 3. Yakup ayvaz

  23 Oca. 2020

  Vemiş olgunuz hizmetden dolayı emegi gecen herkese teşekür ediyorum ve seferlerin sabah ve akşam olarak imkan dahilinde cift olmasının özellikle yaz sezonunda daha yararli olacagı kanısindayım birde 25 ocak 2020 cumartesi seferi varmıdir bil vere bilirsrniz sevinirim hayırli işler kolay gelsin

 4. Eda

  27 Haz. 2019

  Burda tekirdag erdek 40 tl diye geciyor ama bilrt alırken 70 verdik. Bilginiz olsun

 5. şahin tütün

  21 Haz. 2019

  Balıkesir belediyesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz seferlerinizden Saraylar -Tekirdağ arası faydalanıyoruz sefer saatlerinizi hafta sonu geliş gidişlerine göre düzenleme yapılabilirse çok memnun oluruz .

 6. Kadir Ahmet Akın

  18 Haz. 2019

  Merhaba sayın yetkililer
  Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.İstanbul da ikamet etmekteyiz ve hafta sonlarını gelip Annemin yerlisi olduğu Asmalı Köyünde geçiriyoruz.Sizin hizmetinizden haberimiz yok iken diğer firmaları iki katından fazla ücret ödeyerek kullanmak zorunda kalıyorduk.Sizler sayesinde daha ucuza gidip gelmekteyiz.Fakat sizlerinde sefer saatlerinizin az olması maalesef ki diğer firmaları tercih etmemize sebebiyet vermektedir.Sizlerden talebim yapılabiliyorsa sefer saatlerinizi fazlalaştırmanız , olabiliyorsa Tekirdağ dan erken saatlerde Marmara Adası noktasından da biraz daha geç saatlerde seferlerinizin olmasıdır.
  İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.Saygılar

 7. Hatice Sütlüoğlu Püskül

  18 Mar. 2019

  Sayın Yetkililer. Öncelikle bu sefer için çok teşekkür ederiz.
  Biz İstanbul’da oturan Marmara adası yerlileriz. Çalıştığımızdan ötürü köyümüze toprağımıza ancak hemen hemen her hafta sonu Tekirdağ üzerinden ulaşabiliyoruz. Cumartesi Sabah adaya gidiş – Pazar akşam adadan dönüş olacak şekilde.
  Fakat Belediyenin seferi her gün Tekirdağ’dan saat 16.00 Kalkış, Pazar Saraylardan 10:30 dönüş olduğu için maalesef kullanamıyoruz ve mevcut kooperatif işletmesine hak etmedikleri fahiş bir fiyat ödüyoruz. Sizden ricamız ve talebimiz vermiş olduğunuz bu hizmeti sabahları Tekirdağ’dan kalkış, akşamları da Saraylardan dönüş olacak şekilde bir çözüm bulabilmeniz yönündedir. İlgi, alaka ve çalışmalarınız için şimdiden teşekkür ederiz.