avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Erdek-Saraylar(Marmara)-Tekirdağ Feribot Seferleri ALİ TAHA C

 • 4 YORUM
 • erdek-marmara-saraylar-feribot

  Erdek Marmara Saraylar Tekirdağ Feribot Seferleri Güncel Liste

  Erdek Marmara Adası Tekirdağ Saraylar seferleri Tekirdağ Ali Taha C Gemisi saatleri Avşa Tatil Rehberi’nde yayınlanmıştır. Tekirdağ Ali Taha C Gemisi Seferleri saatleri için Erdek ofis 0549 800 08 89 nolu telefondan teyit alınız. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BTT iştiraki ile düzenlenen seferlerde Erdek’ten Marmara Adası ve Tekirdağ’a arabalı yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.  Ayrıca Marmara Roro firması tarafından Erdek Tekirdağ feribot seferleri yaz kış düzenlenmektedir.
  bahar-aqua-resort-eylul

  Erdek’ten Avşa Adası ve Marmara Adası merkezine gitmek için Gestaş Avşa , Tekirdağ’dan Avşa Adası merkezine gitmek için Öz Kaptan ve Ömer Kaptan arabalı gemilerini kullanabilirsiniz.

  Erdek Marmara Adası Saraylar Tekirdağ Ali Taha C Gemisi Seferleri Güncel Seferler

  • Erdek Kalkış : 08:00
  • Saraylar Kalkış : 10:30
  • Tekirdağ Kalkış : 16:00
  • Saraylardan Erdek’e Kalkış : 18:30′dadır.

  Tekirdağ Marmara Adası Saraylar Erdek Bilet Fiyatları 2018-2019

  ÜCRET TARİFESİ

  ÜCRET TARİFESİ

  Erdek Marmara Adası Çınarlı Saraylar Tekirdağ Barbaros Kooperatif Gemisi Seferleri Güncel Saatler

  tekirdağ-koop-gemisi-seferleri

  Avşa Adası Önerilen Tesisler

  Altınkum Tatil KonaklarıAfissia Garden HotelBahar Aqua ResortNehir Delexe OtelOk Apart Yiğitler KöyüEge MotelKiraz ApartErtol ApartAnı MotelCane MotelLara Zeynep ApartKonak HotelTemel MotelÇatuk MotelUludağ ApartBatu SuitAvşa Apart Motel

  46.703 views (Görüntülenme)
  Erdek-Saraylar(Marmara)-Tekirdağ Feribot Seferleri ALİ TAHA C yorumları
  1. Eda

   27 Haz. 2019

   Burda tekirdag erdek 40 tl diye geciyor ama bilrt alırken 70 verdik. Bilginiz olsun

  2. şahin tütün

   21 Haz. 2019

   Balıkesir belediyesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz seferlerinizden Saraylar -Tekirdağ arası faydalanıyoruz sefer saatlerinizi hafta sonu geliş gidişlerine göre düzenleme yapılabilirse çok memnun oluruz .

  3. Kadir Ahmet Akın

   18 Haz. 2019

   Merhaba sayın yetkililer
   Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.İstanbul da ikamet etmekteyiz ve hafta sonlarını gelip Annemin yerlisi olduğu Asmalı Köyünde geçiriyoruz.Sizin hizmetinizden haberimiz yok iken diğer firmaları iki katından fazla ücret ödeyerek kullanmak zorunda kalıyorduk.Sizler sayesinde daha ucuza gidip gelmekteyiz.Fakat sizlerinde sefer saatlerinizin az olması maalesef ki diğer firmaları tercih etmemize sebebiyet vermektedir.Sizlerden talebim yapılabiliyorsa sefer saatlerinizi fazlalaştırmanız , olabiliyorsa Tekirdağ dan erken saatlerde Marmara Adası noktasından da biraz daha geç saatlerde seferlerinizin olmasıdır.
   İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.Saygılar

  4. Hatice Sütlüoğlu Püskül

   18 Mar. 2019

   Sayın Yetkililer. Öncelikle bu sefer için çok teşekkür ederiz.
   Biz İstanbul’da oturan Marmara adası yerlileriz. Çalıştığımızdan ötürü köyümüze toprağımıza ancak hemen hemen her hafta sonu Tekirdağ üzerinden ulaşabiliyoruz. Cumartesi Sabah adaya gidiş – Pazar akşam adadan dönüş olacak şekilde.
   Fakat Belediyenin seferi her gün Tekirdağ’dan saat 16.00 Kalkış, Pazar Saraylardan 10:30 dönüş olduğu için maalesef kullanamıyoruz ve mevcut kooperatif işletmesine hak etmedikleri fahiş bir fiyat ödüyoruz. Sizden ricamız ve talebimiz vermiş olduğunuz bu hizmeti sabahları Tekirdağ’dan kalkış, akşamları da Saraylardan dönüş olacak şekilde bir çözüm bulabilmeniz yönündedir. İlgi, alaka ve çalışmalarınız için şimdiden teşekkür ederiz.