avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Bayraklı Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-bayrakli-plaji

  Avşa Adası Bayraklı Plajı; Karadut plajı ve Tavşanlı plajı arasında bulunan gizli plajlardandır. Ana yoldan mesafesi uzak olan plaj kadınlar plajı olarak ta kullanılmaktadır. Resmi olarak kadınlar plajı olmasa da kapalı koyu ve yoldan uzak oluşu merkeze yakın uzaklıkta oluşu kadınlar plajı olarak cazip kılmaktadır. Ana yoldan plaja kırsal yol bulunmakta olup araç ile gidilebilmektedir fakat fazla otopark alanı bulunmamaktadır. Resmi olmasa da yaz aylarında rahat etmek isteyen ve muhafazakar kesimin tercih ettiği plaja erkek girmiyor. Plajın kumsal alanı ve genişliği az olup ( 30 metre)  taşlık ve kayalık alan bulunmakta ayrıca yazları kalabalık olmaktadır. Temiz ve berrak suyu olan plajda deniz 5 metreden sonra derinleşmektedir.

  Plaj Çevresinde Neler Var?

  Plajın çevresinde yerleşim, tesis ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yakın bir yer bulunmamaktadır. Yiğitler köyüne yürüme mesafesindedir. Şezlong, şemsiye hizmeti bulunmayıp plaja giriş ücretsizdir.

  Plaja Ulaşım

  Plaja ulaşım saat başı minibüs seferleri, bisiklet, özel araç, taksi, yürüyüş mesafesi, tekne ile yapılmaktadır.

  ( İncirli koyunda yapılması planlanan KADINLAR PLAJI proje aşamasındadır. Yeni yapılacak olan Avşa Adası Kadınlar plajının çevresi çitle çevrilecektir ve resmi olarak erkek girmesi yasak olacaktır.)

 • Görüntülenme : 1.108 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Bayraklı Plajı yorumları