Avşa Adası Kadınlar Plajı’na yakın oteller ve pansiyonlar Balıkesir’de muhafazakar aileler tarafından son yıllarda ilgi görmekte olup bu oteller ayrıca aquapark ile havuzludur. Yarım pansiyon olarak işletilen Avşa Adası kadınlar plajına yakın oteller haricinde kendinizin ev rahatlığı ile konaklayabileceği müstakil evler ve apartlarda ise müstakil mutfak,banyo,wc gibi imkanlar vardır. Kadınlar plajına yakın apartların hepsi bahçeli olup muhafazakar aileler için islami tatil seçenekleri Avşa Adası’nda sunulmaktadır. Avşa Adası’nın konumu hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Avşa Adası Kadınlar Plajı Hakkında

Avşa Adası Kadınlar Plajı doğal olarak etrafı çevrili olmasıyla hiç kimsenin orayı görmesine izin vermeyen bir doğa harikasıdır. Marmara Bölgesi’nde sayılı bulunan bu doğal güzellik sanki sırf kadınlarımız rahatça denize girebilsin diye meydana gelmiş gibi. Böyle bir avantaja sahip olan Avşa Adası kapalı kadınlarımızın tercih noktası oluyor. Kadınlar Plajı sessiz sakin ve huzur doludur. Kadınlarımız için burada eğleniyorlar ve tatillerinin keyfini çıkarıyorlar. Bir diğer güzel yanı burası ücretsiz kamuya açık olmasıdır. Denizinin maviliğiyle Avşa Adası’nın en güzel yerlerindendir. Tekirdağ ve İstanbul’a en yakın kadınlar plajına sahip Avşa’da konaklamada çok ucuz olup erkekler içinse aşağıdaki plajlar uygundur. Avşa Adası’na nasıl gidilir?

Bu güzel yer Avşa Adası’nın Yiğitler Köyünden sadece aracınızla 3 dakika mesafedir. Yürüme ise 10-15 dakikadır. Adanın Çınar Plajı, Altınkum Plajı, Yiğitler Plajı, Tavşanlı Plajı ve Karadut Plajı gibi birbirinden güzel plajları bulunmaktadır. Avşa Adası tam sizin istediğiniz gibi bir yer. Bu yaz Avşa Adası’nın güzellikleriyle buluşun.

Avşa Adası Kadınlar Plajı Yakın Otel ve Pansiyonlar

Türkiye’de sayılı tatil beldesinde bulunan kadınlar plajına denize girmek için geldiğinizde tabi ki de bir otel yada pansiyonda kalmak isteyeceksiniz. Bu durumda devreye Avşa Adası’nın güzide otel yada pansiyonları konaklamanız için sizlere ev sahipliği yapıyor olacak. Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan otellerin tamamı havuzludur. Pansiyonların tamamı ise apart konseptinde mutfaklıdır.

Kadınlar Plajına Yakın Oteller

  • Bahar Aqua Resort (AQUAPARKLI / HAVUZLU)
  • Altınkum Tatil Konakları (HAVUZLU)
  • Afissia Garden Otel (2 yıldızlı / HAVUZLU)

BAHAR AQUA RESORT AQUPARKLI-HAVUZLU

ALTINKUM TATİL KONAKLARI 2017

ALTINKUM TATİL KONAKLARI 2017

AFISSIA GARDEN OTEL – HAVUZLU – 2 YILDIZLI

Kadınlar Plajına Yakın Pansiyonlar

  • Ok Apart
  • Sevim Apart
  • Dilara Apart
  • Melis Apart
  • Begüm Apart

 

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş!
Harita Konumu
6.831 views (Görüntülenme)
Avşa Adası Kadınlar Plajı’na Yakın Oteller ve Pansiyonlar hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi