avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası Kadınlar Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Kadınlar Plajı’na yakın oteller ve pansiyonlar Balıkesir’de muhafazakar aileler tarafından son yıllarda ilgi görmekte olup bu oteller ayrıca aquapark ile havuzludur. Yarım pansiyon olarak işletilen Avşa Adası kadınlar plajına yakın oteller haricinde kendinizin ev rahatlığı ile konaklayabileceği müstakil evler ve apartlarda ise müstakil mutfak,banyo,wc gibi imkanlar vardır. Kadınlar plajına yakın apartların hepsi bahçeli olup muhafazakar aileler için islami tatil seçenekleri Avşa Adası’nda sunulmaktadır.

  Avşa Adası Kadınlar Plajı Hakkında

  Avşa Adası Kadınlar Plajı doğal olarak etrafı çevrili olmasıyla hiç kimsenin orayı görmesine izin vermeyen bir doğa harikasıdır. Marmara Bölgesi’nde sayılı bulunan bu doğal güzellik sanki sırf kadınlarımız rahatça denize girebilsin diye meydana gelmiş gibi. Böyle bir avantaja sahip olan Avşa Adası kapalı kadınlarımızın tercih noktası oluyor. Kadınlar Plajı sessiz sakin ve huzur doludur. Kadınlarımız için burada eğleniyorlar ve tatillerinin keyfini çıkarıyorlar. Bir diğer güzel yanı burası ücretsiz kamuya açık olmasıdır. Denizinin maviliğiyle Avşa Adası’nın en güzel yerlerindendir. Tekirdağ ve İstanbul’a en yakın kadınlar plajına sahip Avşa’da konaklamada çok ucuz olup erkekler içinse aşağıdaki plajlar uygundur. Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  Bu güzel yer Avşa Adası’nın Yiğitler Köyünden sadece aracınızla 3 dakika mesafedir. Yürüme ise 10-15 dakikadır. Adanın Çınar Plajı, Altınkum Plajı, Yiğitler Plajı, Tavşanlı Plajı ve Karadut Plajı gibi birbirinden güzel plajları bulunmaktadır. Avşa Adası tam sizin istediğiniz gibi bir yer. Bu yaz Avşa Adası’nın güzellikleriyle buluşun.

  Avşa Adası Kadınlar Plajı Yakın Otel ve Pansiyonlar

  Türkiye’de sayılı tatil beldesinde bulunan kadınlar plajına denize girmek için geldiğinizde tabi ki de bir otel yada pansiyonda kalmak isteyeceksiniz. Bu durumda devreye Avşa Adası’nın güzide otel yada pansiyonları konaklamanız için sizlere ev sahipliği yapıyor olacak. Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan otellerin tamamı havuzludur. Pansiyonların tamamı ise apart konseptinde mutfaklıdır.

  Kadınlar Plajına Yakın Oteller

  ALTINKUM TATİL KONAKLARI

  BAHAR AQUA RESORT

  AFISSIA GARDEN HOTEL **

  Kadınlar Plajına Yakın Pansiyonlar

   

  18.338 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Kadınlar Plajı yorumları