Avşa Adası Kadınlar Plajı

avsa-adasi-kadinlar-plaji

Avşa Adası Kadınlar Plajı’na yakın oteller ve pansiyonlar Balıkesir’de muhafazakar aileler tarafından son yıllarda ilgi görmekte olup bu oteller ayrıca aquapark ile havuzludur.

KADINLAR PLAJI AVŞA

KADINLAR PLAJI AVŞA

Avşa Adası Kadınlar Plajına Yakın Apartlar

Yarım pansiyon olarak işletilen Avşa Adası kadınlar plajına yakın oteller haricinde kendinizin ev rahatlığı ile konaklayabileceği müstakil evler ve apartlarda ise müstakil mutfak,banyo,wc gibi imkanlar vardır. Kadınlar plajına yakın apartların hepsi bahçeli olup muhafazakar aileler için islami tatil seçenekleri Avşa Adası’nda sunulmaktadır.

baris-suit-yigitler
bahar aqua resort
ok-apart-yigitler

Yiğitler Köyü Kadınlar Plajına Yakın Oteller

bahar aqua resort

BAHAR AQUA RESORT

afissia garden

AFISSIA GARDEN HOTEL **

LAVINIA BUTİK OTEL YİĞİTLER

LAVINIA BUTİK OTEL YİĞİTLER

Yiğitler Köyü Kadınlar Plajına Yakın Apart ve Pansiyonlar

Avşa Adası Kadınlar Plajı Hakkında

Avşa Adası Kadınlar Plajı doğal olarak etrafı çevrili olmasıyla hiç kimsenin orayı görmesine izin vermeyen bir doğa harikasıdır. Marmara Bölgesi’nde sayılı bulunan bu doğal güzellik sanki sırf kadınlarımız rahatça denize girebilsin diye meydana gelmiş gibi. Böyle bir avantaja sahip olan Avşa Adası kapalı kadınlarımızın tercih noktası oluyor. Kadınlar Plajı sessiz sakin ve huzur doludur. Kadınlarımız için burada eğleniyorlar ve tatillerinin keyfini çıkarıyorlar. Bir diğer güzel yanı burası ücretsiz kamuya açık olmasıdır.

kadınlar plajı yolu

KADINLAR PLAJI ULAŞIM

Kadınlar plajı konum olarak  Avşa Adası’nın Yiğitler Köyünden sadece aracınızla 3 dakika mesafedir. Yiğitler Köyü’nden yürüme mesafesi ise 15 dakikadır. Ayrıca adanın Çınar Plajı, Altınkum Plajı, Yiğitler Plajı, Tavşanlı Plajı ve Karadut Plajı gibi birbirinden güzel plajları bulunmaktadır. Koylar hakkında bilgi almak için tıklayın.

Sonuç olarak Avşa Adası tam sizin istediğiniz gibi bir yer. Bu yaz Avşa Adası’nın güzellikleriyle buluşun. Denizinin maviliğiyle Avşa Adası’nın en güzel yerlerindendir. Tekirdağ ve İstanbul’a en yakın kadınlar plajına sahip Avşa’da konaklamada çok ucuz olup erkekler içinse aşağıdaki plajlar uygundur. Ulaşım hakkında detaylı bilgi için Avşa Adası’na nasıl gidilir?

Avşa Adası Kadınlar Plajı Yakın Otel ve Pansiyonlar

Türkiye’de sayılı tatil beldesinde bulunan kadınlar plajına denize girmek için geldiğinizde tabi ki de bir otel yada pansiyonda kalmak isteyeceksiniz. Bu durumda devreye Avşa Adası’nın güzide otel yada pansiyonları konaklamanız için sizlere ev sahipliği yapıyor olacak. Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan otellerin tamamı havuzludur. Pansiyonların tamamı ise apart konseptinde mutfaklıdır.

Avşa Adası Kadınlar Plajı Misafir Yorumları 2 DOĞRULANMIŞ YORUM
 1. ELİF

  08 Tem. 2019

  yiğitler köyünde sadece kadınların girebildiği,kadınlara ait olan bir plan var mı?Bu plajı sadece kadınlar mı kullanıyor?Eğer öyle ise,tatil tercihimi avşa adasından yana yapacağım,sırf kadınlar plajı olduğu için tercih etmek istiyorum.Bilgilendirirseniz sevinirm.Teşekkürler.

  • Avşa Tatil Rehberi

   08 Tem. 2019

   Merhaba Elif Hanım Avşa’daki kadınlar plajı sadece siz hanımlara özeldir. Tatilinizi Avşa’dan yana kullanabilirsiniz.