avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Değirmenardı Plajı Mevkii

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avşa adası değirmenardı

  Avşa Adası Değirmenardı Plajı Mevkii fotoğraf çekilmek isteyen çiftlerin uğrak noktası olmak ile birlikte Avşa’nın kafa dinlenecek huzurlu bölgeleri arasında yer almaktadır. Tarihi değirmenin bulunduğu bölgede renkli sembolik bir değirmen bulunmaktadır. Üzerinde merdivenleri bulunan değirmende bu zamana kadar on binlerce kare fotoğraf çekinilmiştir. Avşa’da gezilecek yerler ve denize girilecek temiz plajlar arasında olan ince kumlu uzun kumsallı Değirmenardı plajına gelip mutlaka sizde Avşa Adası hatıralarınızı ölümsüzleştirebilir denize girebilirsiniz.

  avsa-adasi-degirmenardi

  Avşa Adası Değirmenardı Mevkii Nerede?

  Bölge konumu itibari ile Avşa’nın kuzeyinde yer almaktadır. Değirmenardı plajının bitişinden itibaren Mavikoy başlamaktadır. Mavikoyda Özkan Sitesi bölgenin farklı bir yerleşim birimini oluşturmaktadır. Daha kuzeye doğru ilerledikçe Çiftlik Mevkii Avşa Deniz Mahallesi’nin son yerleşim birimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

  degirmenardi-manzara

  Değirmenardı Mevkii Konaklama

  Avşa Adası Değirmenardı Mevkiinde konaklama adına bir çok tesis sizlere ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede önerdiğimiz apart ve pansiyonlar aşağıda listelenmiştir. Temel Motel 1, Kaan Motel, Butik Apart, Boğaziçi Apart, Güven Apart, Deniz Apart, Hotel Avşa, Isparta Pansiyon, Acar Villa 2, Dayanak Villa, Golden Apart bölgede uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ile tavsiyemizdir.

  butik-apart

  isparta-apart-avsa

  deniz-apart-avsa

  temel-motel

  Değirmenardı Mevkii Pansiyonlar ve Telefonları

  kaan-motel

  deniz-apart

  bogazici-motel

  acarvilla-apart

  Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nden Mavi Koya Bakış

  avsa-adasi-degirmen-ardi

  AVŞA ADASI DEĞİRMENARDI MEVKİİ

  TÜM AVŞA ADASI PLAJLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Görüntülenme : 6.079 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Değirmenardı Plajı Mevkii yorumları