Avşa Adası Değirmenardı Plajı Mevkii

avşa adası değirmenardı

Avşa Adası Değirmenardı Plajı Mevkii fotoğraf çekilmek isteyen çiftlerin uğrak noktası olmak ile birlikte Avşa’nın kafa dinlenecek huzurlu bölgeleri arasında yer almaktadır. Tarihi değirmenin bulunduğu bölgede renkli sembolik bir değirmen bulunmaktadır. Üzerinde merdivenleri bulunan değirmende bu zamana kadar on binlerce kare fotoğraf çekinilmiştir. Avşa’da gezilecek yerler ve denize girilecek temiz plajlar arasında olan ince kumlu uzun kumsallı Değirmenardı plajına gelip mutlaka sizde Avşa Adası hatıralarınızı ölümsüzleştirebilir denize girebilirsiniz.

avsa-adasi-degirmenardi

Avşa Adası Değirmenardı Mevkii Nerede?

Bölge konumu itibari ile Avşa’nın kuzeyinde yer almaktadır. Değirmenardı plajının bitişinden itibaren Mavikoy başlamaktadır. Mavikoyda Özkan Sitesi bölgenin farklı bir yerleşim birimini oluşturmaktadır. Daha kuzeye doğru ilerledikçe Çiftlik Mevkii Avşa Deniz Mahallesi’nin son yerleşim birimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

degirmenardi-manzara

Değirmenardı Mevkii Konaklama

Avşa Adası Değirmenardı Mevkiinde konaklama adına bir çok tesis sizlere ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede önerdiğimiz apart ve pansiyonlar aşağıda listelenmiştir. Temel Motel 1, Kaan Motel, Butik Apart, Boğaziçi Apart, Güven Apart, Deniz Apart, Hotel Avşa, Isparta Pansiyon, Acar Villa 2, Dayanak Villa, Golden Apart bölgede uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ile tavsiyemizdir.

butik-apart

isparta-apart-avsa

deniz-apart-avsa

temel-motel

Değirmenardı Mevkii Pansiyonlar ve Telefonları

kaan-motel

deniz-apart

bogazici-motel

acarvilla-apart

Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nden Mavi Koya Bakış

avsa-adasi-degirmen-ardi

AVŞA ADASI DEĞİRMENARDI MEVKİİ

TÜM AVŞA ADASI PLAJLARI İÇİN TIKLAYIN!

Avşa Adası Değirmenardı Plajı Mevkii Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM