avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Sağlık Ocağı Telefon

✆ 112
 • 1 YORUM
 • avsa-adasi-hastane

  Avşa Adası Sağlık Ocağı’nda 1 doktor 1 hemşireden oluşan sağlık ekibi ı yaz kış hizmet vermektedir. Avşa Adası’nda hastane bulunmamaktadır. 2023 yaz sezonunda yeni tamamlanan hastane konforundaki Avşa Poliklinik binası hizmete girecektir.
  avsa-saglik-ocagi

  Aile Hekimi Doktor Mehmet Doğan ve ekibi sizlerin yaz kış hizmetindedir. Mehmet Doğan Telefon : 0542 292 17 39

  Avşa Adası Sağlık Ocağı Telefonu

  (0266) 896 12 62 nolu telefondan ve 112 acil çağrı merkezinden Avşa Sağlık Ocağı’na hemen ulaşabilirsiniz.

  Yaz aylarında 20 kişilik özel sağlık ekibi ACİL 112 hizmeti vermektedir. 2023 sezonunda tamamlanması beklenen yeni POLİKLİNİK binası ile hastane kapasitesinde yeni bir sağlık ocağı Avşa’ya kazandırılmak için çalışılmaktadır. İnşaatı halen süren POLİKLİNİK binasına belediye ile iletişim kurarak sizde bağış yapabilirsiniz.

  Güneş yanığı gibi tatilde başınıza gelebilecek tüm rahatsızlıkları burada tedavi ettire bileceksiniz. Ayrıca sağlık ocağında Röntgen cihazı da bulunuyor. Kan şekeri, tansiyon ölçtürme ve bunun gibi ihtiyaçlarınızı giderebilecek, aynı zamanda tedaviniz için gerekli olan tüm ilaçları bulabileceğiniz eczaneler bulunuyor. Ağır bir hastalık veya kaza durumunda deniz ambulansında doktor refakati ile Avşa Adası’ndan Erdek’te bulunan Devlet Hastanesi’ne 15 dakika içerisinde gidebileceksiniz. Tertemiz doğa havasını ciğerlerinize dolduracağınız Avşa Adası’n da sağlıklı ve huzur dolu bir tatil sizi bekliyor.

  Avşa Adası Eczaneleri İçin Tıklayınız…

 • Görüntülenme : 18.535 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Sağlık Ocağı Telefon yorumları
  1. Zeliş

   01 Ağu. 2015

   Yıllar önce gıtmıstık gercekten cok ılgılıler doktarlar