avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller Listesi 2024

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası yarım pansiyon otelleri ada genelinde 6 adet olup bu oteller yarım pansiyon olarak hizmet sunmaktadır. Avşa Adası’ndaki yarım pansiyon otelleri mutfakları genellikle Türk mutfağı ağırlıklı, deniz ve et ürünleri çoğunluklu sunulmaktadır. Sunulan tüm hizmetlerde konseptler zengin olması ile birlikte birçok pansiyonda tatil severler istediklerini bulabilmektedir. Avşa Adası otelleri daha çok butik otelapart - pansiyon türündeki yerlerin hakim olduğu adadır. Avşa’daki yarım pansiyon oteller hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için internet sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aradığınız denize sıfır Avşa adası otelleri ise linki takip edebilirsiniz.

  Avşa Adası’ndaki Yarım Pansiyon Hizmet Veren Oteller Listesi 2024

  Size uygun Avşa Adası yarım pansiyon otellerden en uygun fiyatları tesisleri arayarak alın.

  1. Bahar Aqua Resort Otel Yiğitler,
  2. Afissia Garden Otel Yiğitler,
  3. Mavi Marmara Otel Yiğitler
  4. Deniz Atı Otel Çınar Koyu
  5. Ayberk Otel Avşa
  6. Grand Avşa Beach Otel

  bahar-otel-yarim-pansiyon

  afissia-garden-hotel-yarim-pansiyon

  mavi-marmara

  deniz-ati-otel

  grand-avsa-otel

  Sadece Sabah Kahvaltısı Hizmeti Sunan Oteller

  Avşa adası kahvaltı dahil otelden en uygun fiyatı şimdi alın.

  1. Cane Motel
  2. Nehir Deluxe Otel
  3. Ertol Apart
  4. Boğaziçi Motel
  5. Temel Motel
  6. Konak Otel
  7. Lavinia Butik Otel
  8. Zeus Otel
  9. Ayberk Otel
  10. Şeref Motel

  Yarım Pansiyon Otel Nedir?

  Avşa Adası’nda tatil yapmak isteyen kişilerin sıklıkla karşılaştığı yarım pansiyon otellerin ne demek olduğunu merak edenler mutlaka vardır. Yarım pansiyon oteller tam olarak nedir? Bu otellerde ücretsiz veya ücretli olarak sunulan hizmetler hangileridir? Bu yazımızda sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

  DENİZE SIFIR KAHVALTI SALONUMUZ

  AVŞA’DA DENİZE SIFIR KAHVALTI KEYFİ

  Yarım pansiyon otellerde sunulan hizmetler

  Yarım pansiyon otelin anlamı, sadece sabah kahvaltısı ve akşam kahvaltısının ücretsiz olmasıdır. Genellikle gezi otelleri bu konsepti daha fazla kullanmaktadır. Bir yere gezmek için giden tatilciler, sabah kahvaltı yaptıkları gibi otelden çıkarak gezerler ve akşam tekrardan otele gelirler. Bu süreç içerisinde sadece sabah kahvaltı ve akşam yemeği yerler. Bu hizmetler haricinde alınacak diğer tüm her şey ücrete dâhil olarak misafirlere sunulmaktadır.  Bazı yarım pansiyon oteller içerisinde ücretsiz aktiviteler de sunulmaktadır.

  zeus

  AVŞA ADASI’NDAN BİR OTELİN KAHVALTI SALONU

  Yarım pansiyon otel fiyatları neye göre değişir?

  Yarım pansiyon otel fiyatları “her şey dahil” fiyatına göre daha uygundur. Bunun nedeni sunulan hizmetlerin az olmasıdır. Hizmetler dâhilinde olmayan birçok ihtiyaçlarınızı ekstra ücretler ile karşılayacağınızdan dolayı kalacağınız yerde maliyetiniz artacaktır. Yarım pansiyon otellerin fiyatları genellikle konum ve içerisinde sunduğu ek hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

  Yarım pansiyon otellerini otelde zaman geçirmeyecek, daha çok etrafta zaman geçirecek kişilerin tercih etmesi uygun olacaktır. Gezi gruplarına katılmış veya gezi düzenleyen kişilerin de bu tarz otelleri tercih etmeleri uygundur.

  Yarım pansiyon otel rezervasyon yaparken mutlaka özellikleri iyi bir şekilde incelenmeli ve nelerin kapsandığı öğrenilmelidir. Sonradan daha fazla ekstra masraflar açmaması açısından en önemli unsurlardan bir tanesidir. Yarım pansiyon oteller konusunda internet sitemiz üzerinden daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca merak ettiklerinizi sayfanın altında ki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 • Görüntülenme : 33.442 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller Listesi 2024 yorumları