avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • 2 YORUM
 • Marmara Bölgesi’ndeki en gözde tatil merkezlerinden biri olan Avşa Adası geniş kumsalı olan koylarla çevrilidir. Yaz sezonunda gece hayatında ki hareketlilikle ve lüks otel, motel ve pansiyonlarıyla tatilcilerin en çok tercih ettiği yerdir. Havuzlu Avşa adası otelleri yada denize sıfır bulunan tesislerde de kalabilirsiniz.

  Avşa Adası’nda her şey dahil oteller var mıdır?

  Avşa Adası’nda her şey dahil otel maalesef bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise turizm sezonunun kısa ve otel sayılarının da az olmasıdır. Avşa Adası’nda daha çok apartların yer alması veb tatilciler tarafından tercih edilmesi bu tarz otellerin yapılmasının yanında olmamıştır.  Yine de Avşa Adası’nda bulunan otellerden her şey dahil olmasa da buna yakın hizmetler alınabilmektedir. Bunun için konaklanmak istediğiniz otelle iletişime geçmeli ve istediğiniz hizmeti detaylarıyla belirtmelisiniz.

  Avşa Altınkum Tatil Konakları Avşa Adası’nda bulunan her şey dahil otellerin başında yer almaktadır.  Denize sıfır bir konumda bulunmaktadır ve adanın meşhur koylarından olan Altınkum Plajına 100 metre mesafesi bulunmaktadır. Otelde hem yetişkinler iin hemde çocuklar için ayrı ayrı havuzlar bulunmaktadır. Otelde bulunan restoran, kafe ve bahçe otel hizmetine dahildir.

  Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller

  Avşa Adası’nın en güzel konumlarından biri olan Yiğitler Köyü’nde denize yakın bir konumda bulunan Afissia Garden HotelBahar Aqua Resort ve Altınkum Tatil Konakları her şey dahil otellerden sayılmaktadır. Kaliteli bir hizmet anlayışı olan Bahar Aqua Resort’un sabah ve akşam açık büfe hizmetleri vermektedir.

  Avşa Adası Yıldızlı Oteller

  Afissia Garden Otel, otel kavramının dışında tatilcilere bambaşka bir fırsat tanıyan Yiğiter Köyü’nde bulunan her şey dahil otellerdendir. Yiğitler Köyü merkezinde bulunan otel, adanın en özgün mimarisine sahiptir. Adanın 2 yıldıza sahip tek yıldızlı oteli olan Afissia Garden Otel siz tatilcilere doyasıya bir tatil fırsatı sunmaktadır.

  Ciner Otel, Avşa Adası’nın merkezinde 3 yıldızlı tek tesis olarak konfor ve huzuru arayanların tek adresi olmaya hazırdır. Şimdilik oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren tesis 2017 Ağustos ayında hizmete girmiştir.

  Avşa Adası Denize Sıfır Oteller

  Avşa Adası’nın özel plaja sahip olup huzurlu, gözlerden uzak, sakin bir tatil yapmak isteyen tatilcilere mükemmel bir tatil fırsatı sunan Ayberk Otel hizmette sınır tanımamaktadır.

  Avşa Adası Denize Sıfır Uygun Fiyatlı Tesisler

  Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde denize çok yakın mesafede bulunan Ok Apart, Avşa Merkezde bulunan Cane MotelAnı Motel, Kiraz Motel, Kaan Motel‘de sizlere uygun fiyatlı alternatif tatil fırsatları arasında yer almaktadır.

  Harita Konumu
  21.007 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Her şey Dahil Oteller yorumları
  1. Tuncay

   16 Ara. 2017

   Avsa adasında tavsiye edebilceniz apartlar