avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Her Şey Dahil Oteller Listesi 2024

 • 2 YORUM
 • avsa-adasi-hersey-dahil-oteller

  Avşa Adası her şey dahil otel konseptindeki otelleri tercih eden misafirler tatilde rahat edip gönüllerince tatil yapıyorlar. Herşey dahil otellerde tatil yapan misafirler; konaklama, yemek, içecek ve bazı eğlence seçenekleri ile birlikte tek bir ödeme yapıyorlar. Misafirler otele giriş yaptıklarında tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler alırlar. 

  Avşa Adası’ndaki oteller genellikle yarım pansiyon havuzlu otellerdir. Avşa Adası’nda her şey dahil hotel olmadığı gibi tam pansiyon, yarım pansiyon plus otel de maalesef yoktur. Avşa Adası’nda yemekli oteller mevcuttur. Bunun sebebi ise turizm sezonunun kısa ve otel sayılarının da az olmasıdır. Avşa’da daha çok apartların yer alması ve tatilciler tarafından tercih edilmesi bu tarz otellerin yapılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Avşa Adası’nda bulunan oteller her şey dahil kadar lüks değildir. Avşa’da butik oteller ağırlıklıdır.

  Avşa Adası Her Şey Dahil Oteller

  BAHAR AQUA RESORT HOTEL

  Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet veren Bahar Aqua Resort Hotel Aquapark, havuz, hamam, sauna, spa masajı, çocuk oyun salonları, canlı müzik ve animasyon şovları ile yarım pansiyon tatil kompleksidir.

  BAHAR AQUA RESORT HOTEL

  AFISSIA GARDEN HOTEL

  Afissia Garden Otel Yiğiter Köyü’nde Avşa’nın 2 yıldıza sahip tek yıldızlı tek havuzlu otelidir. Yarım pansiyondur.

  AFISSIA GARDEN HOTEL

  ZEUS HOTEL AVŞA

  Avşa Adası merkezde sabah kahvaltısı dahil olarak butik otel konseptindedir.

  ZEUS HOTEL AVŞA

  Avşa Adası’nı Farklı Kılan Özellikleri

  Marmara Bölgesi’ndeki en gözde tatil merkezlerinden biri olan İstanbul’a yakın tatil köyü diğer tatil beldelerinden farklı olarak geniş kumsalları meşhurdur ve adanın her yeri koylarla çevrilidir. Yaz sezonunda gece hayatında ki hareketlilikle ve lüks otel, motel ve pansiyonlarıyla tatilcilerin en çok tercih ettiği yerdir. Avşa Adası’nda her şey dahil otel tatil konseptine yakın olarak yarım pansiyon havuzlu Avşa adası otelleri yada denize sıfır otellerde kalabilirsiniz.

  Avşa Adası Yarım Pansiyon Oteller

 • Görüntülenme : 67.172 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Her Şey Dahil Oteller Listesi 2024 yorumları
  1. Tuncay

   16 Ara. 2017

   Avsa adasında tavsiye edebilceniz apartlar

   • Avşa Tatil Rehberi

    18 Ara. 2017

    Merhaba Avşa adası’nda tavsiye edilen apartlar sitemizde listelenmiştir. İyi tatiller şimdiden.