avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Çınar Koyu Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Çınar Koyu Plajı Avşa Adası’nın güney batısında yer almaktadır. Bu doğa harikası koyda sizleri karşılayan çam ağaçları sayesinde yeşil ile mavinin buluşmasına şahitlik edebileceğiniz Marmara Bölgesi’ndeki ender koylardan birisidir. Plaj geniş kumsallı, taşsız çakılsız plaj kumu, yosunsuz denizi ile Avşa Adası’nın en özel plajı olarak nitelendirilmektedir.

  ÇINAR KOYU PLAJI

  ÇINAR KOYU PLAJI

  Çınar Koyu Plajı‘nda Yapılabilecek Aktiviteler

  Çınar Koyu’nda 4 farklı işletme yer almakla birlikte ücretsiz vatandaşların yararlanabileceği piknik alanları, otopark alanı ve halk plajı alanı da tatilcilere sunulmuştur. Ayanya Beach, Mert Restaurant, Deniz Yıldızım Beach ve Tarihi Çınar İsmet’in Yeri hizmet sunmaktadır. Ayanya Beach ve Deniz Yıldızım Beach’te özel plastik duba iskelede tatilin keyfini çıkartmak mümkündür.

  Çınar Koyu Plajı’na Ulaşım

  Avşa merkezden minibüslerle 15 dakika da ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken her yarım saatte kalkan Manastır Çınar Koyu minübüslerine binmektedir. Ayrıca kendi aracınız ile de ulaşım vardır. Bunun için iki farklı rotadan koya ulaşmak mümkündür. 1.si; Avşa merkezden Manastır Yolu’ndaki yol tabelalarını takip etmektir. Ayrıca aşağıdaki kroki den de Çınar Koyu’na ulaşabilirsiniz. 2′si; Avşa Adası merkezden Yiğitler Köyü yolundan yolu takiben üzüm bağlarını geçtikten sonra Avşa Adası merkez yol ayrımından Çınar Koyu tabelası yönünde ilerleyip ilk bayırdan değilde ikinci bayırdan koya inmeniz en doğru rota olacaktır. Sizde eğlence dolu koya daha önce geldiyseniz tatil anılarınızı yorum yap alanından paylaşabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

  Avşa Adası Tarihi Çınar Koyu

  Avşa Adası Tarihi Çınar Koyu

   

  2.074 views (Görüntülenme)
  Çınar Koyu Plajı yorumları