Avşa Adası Çınar Koyu Plajı

Avşa Adası Çınar Koyu Plajı Avşa Adası’nın güney batısında yer almaktadır. Avşa Çınar Koyu‘nda çam ağaçları ile mavinin buluşmasına şahitlik edebileceksiniz. Bölge Marmara Bölgesi’ndeki ender koylardan birisine sahiptir. Plaj geniş kumsallı, taşsız çakılsız plaj kumu, yosunsuz denizi ile Avşa Adası‘nın en özel plajı olarak nitelendirilmektedir.

Avşa Adası Çınar Koyu Otel ve Pansiyonları

Çınar koyu plajı üzerinde kurulu olan Deniz Atı Otel’de butik bir konaklama deneyimi yaşabilirsiniz.

deniz-ati-otel

ÇINAR KOYU PLAJI

ÇINAR KOYU PLAJI

Çınar Koyu Plajı‘nda Yapılabilecek Aktiviteler

Avşa Adası Çınar Koyu‘nda 4 farklı işletme yer almakla birlikte ücretsiz vatandaşların yararlanabileceği piknik alanları, otopark alanı ve halk plajı alanı da tatilcilere sunulmuştur. Ayanya Beach, Mert Restaurant, Deniz Yıldızım Beach ve Tarihi Çınar İsmet’in Yeri hizmet sunmaktadır. Ayanya Beach’te özel plastik duba iskelede tatilin keyfini çıkartmak mümkündür.

Çınar Koyu Plajı’na Ulaşım

Avşa merkezden minibüslerle 15 dakika da ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken her yarım saatte kalkan Manastır Çınar Koyu minübüslerine binmektedir. Ayrıca kendi aracınız ile de ulaşım vardır. Bunun için iki farklı rotadan koya ulaşmak mümkündür. 1.si; Avşa merkezden Manastır Yolu’ndaki yol tabelalarını takip etmektir. Ayrıca aşağıdaki kroki den de Çınar Koyu’na ulaşabilirsiniz. 2’si; Avşa Adası merkezden Yiğitler Köyü yolundan yolu takiben üzüm bağlarını geçtikten sonra Avşa Adası merkez yol ayrımından Çınar Koyu tabelası yönünde ilerleyip ilk bayırdan değilde ikinci bayırdan koya inmeniz en doğru rota olacaktır. Sizde eğlence dolu koya daha önce geldiyseniz tatil anılarınızı yorum yap alanından paylaşabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Avşa Adası Tarihi Çınar Koyu

Avşa Adası Tarihi Çınar Koyu

Avşa Adası Çınar Koyu Plajı Misafir Yorumları 1 DOĞRULANMIŞ YORUM
  1. filiz köseoğlu

    21 Nis. 2022

    12 Temmuz 17 Temmuz arası 5 kişilik ( 2 kişilik + 3 kişilik oda şeklinde ) fiyat alabilir miyim lütfen?