avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Eskişehir Avşa Adası Arası Ulaşım ?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Eskişehir Ulaşım

  Avşa Adası Eskişehir Ulaşım

  Eskişehir Avşa Adası arası ulaşım Bursa-Bandırma istikametinden 3 saat 30 dakikada Erdek’e gelip 2 saat 30 dakikada arabalı feribotlarla Avşa Adası’na geçerek ortalama 6 saatte tamamlanabilir. Bursa’dan Avşa Adası’na direk deniz otobüsü yada arabalı feribot yoktur. Erdek’ten Gestaş arabalı feribotları ile Avşa’ya yaz kış gidebilirsiniz.

  Eskişehir Erdek Ulaşım

  Eskişehir Erdek Ulaşım

  Eskişehir Avşa Adası Arası Kaç Saat

  Eskişehir’den kendi aracınız ile Avşa Adası’na ortalama 6 saatte ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında direk Eskişehir’den Erdek’e otobüs seferleri düzenlenmektedir. Erdek garajından feribot iskelesi arası 5 dakika kadar yakın yürüme mesafesindedir.

  Eskişehirlilerin en çok tercih ettiği yakın tatil beldelerinden Balıkesir Avşa Adası‘nda uygun fiyatlı tatil yapmak mümkündür. Güneyde 1 günce harcayacağınız parayı gece gündüz hiç bitmeyen eğlencesi ile meşhur Avşa’da 1 haftalık konaklama ücreti ile doya doya tatilin tadını çıkartarak yapabilirsiniz. Avşa Adası pansiyon seçenekleri için web sitemizin pansiyonlar kategorisini incelemenizde fayda vardır. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

  Avşa Adası’nda Müsait Oteller

 • Görüntülenme : 5.550 views
 • Yazar :
  Eskişehir Avşa Adası Arası Ulaşım ? yorumları