avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Nereye Bağlıdır?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Balıkesir’in Marmara Adası ilçesine bağlıdır. Avşa Adası Nereye Bağlıdır? sorusu genellikle Avşa Adası’nın ilk ismini duyan kişilerce sorulmaktadır. Balıkesir il sınırları içerisinde olan Avşa İstanbul yada Tekirdağ’ın ilçesi olarak bilinse de resmi kayıtlarda bu böyle değildir.

  AVŞA ADASI - MARMARA ADASI

  AVŞA ADASI – MARMARA ADASI

  İstanbul ve Tekirdağ’a yakın olan ada yaz aylarında yerli turistlerin akınına uğramaktadır. Adanın bu kadar çok tercih edilme sebepleri arasında ulaşım kolaylığı (3-4 saatte tatildesiniz), uygun konaklama seçenekleri(kişi başı 40 TL’den başlayan), denizinin temiz ve koy sayısının fazla olması (7 farklı plajı var), gece hayatının güzelliği(3 disco,5 bar) gelmektedir. Doğa güzelliği ile kendine hayran bırakan Avşa Adası’na nasıl gidilir sorusunun cevabı için linkimizi takip edebilirsiniz. Güncel feribot seferleri için de sitemizden doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Güncel konaklama seçenekleri içinse Avşa Adası otelleri sayfamız sizlere 100′e yakın seçenek sunan güncel tatil rehberidir.

  4.988 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Nereye Bağlıdır? yorumları